Obserwuj w Google News

Wsiadł do pociągu. Nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył: „Potrójna ohyda”

2 min. czytania
02.08.2023 13:28
Zareaguj Reakcja

Savoir-vivre bywa pomocny – szczególnie w sytuacjach, w których przebywamy z wieloma innymi osobami. Niektórzy podchodzą jednak do ogólnych zasad etykiety dość nonszalancko. Internauta pokazał, w jakich okolicznościach musiał spędzić czas w pociągu.

Zobaczył TO w pociągu.
fot. @wokeshaaaa/Twitter, Bartlomiej Magierowski/East News

Jedno jest pewne: ekspertka Irena Kamińska-Radomska nie byłaby zachwycona tym, co ujrzał w pociągu pewien użytkownik Twittera (od niedawna X). Mężczyzna używający w sieci nicku @wokeshaaaa zamieścił na platformie zdjęcia wnętrza pociągu, którym jechał. Fotografie przedstawiają zdumiewający widok: pozostałości po uczcie, której daniem głównym był sporej wielkości krab.

Redakcja poleca

Zobaczył to w pociągu. Resztki jedzenia były wszędzie

Przysmak ewidentnie zadowolił niewybrednego smakosza, natomiast resztki po posiłku zdecydowanie nie ucieszyły pasażerów podróżujących pociągiem. Użytkownik Twittera, który udokumentował leżące na podłodze i siedzeniu skorupy oraz resztki krabiego mięsa, opatrzył fotografie podpisem „PROSZĘ ZABRAĆ MNIE Z DYSTRYKTU KOLUMBII NAJSZYBCIEJ, JAK TO MOŻLIWE!!!!!!!!!!!”.

Sytuacja w waszyngtońskim pociągu zszokowała nie tylko zdegustowanego pasażera, ale i wielu internautów. Post użytkownika @wokeshaaaa błyskawicznie stał się viralem: doczekał się prawie 4 milionów wyświetleń i 66 tysięcy polubień.

Zobacz także: Jak poprawnie jeść ziemniaki? Tego nigdy nie rób. „Afront”

„Potrójna ohyda”. Internauci nie przebierali w słowach

Użytkownicy Twittera nie kryją oburzenia. Wśród komentarzy można przeczytać: „To potrójna ohyda: ktoś je kraba, robi to w komunikacji publicznej ORAZ zostawia tam swój bałagan”, „Muszę wiedzieć, na której to linii, żeby móc za wszelką cenę tego uniknąć”, „Boże, w pociągu i to w takim upale. Dzikusy”. Niektórzy wykorzystali sytuację do satyrycznego komentarza. Internautka Sloane stwierdziła: „Jest źle, skoro mogę powąchać zdjęcie na Twitterze”.

Środki komunikacji publicznej są specyficznym otoczeniem, którym codziennie podróżuje mnóstwo pasażerów. Starajmy się zatem nie utrudniać innym egzystencji. Spożywanie kraba i pozostawienie resztek w pociągu jest w tym przypadku ekstremalnym przykładem, jak nie zachowywać się w takich okolicznościach.

Nie przegap
Para zakochanych
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl