Obserwuj w Google News

Władimir Putin jest gejem? Alina Kabajewa "to tylko przykrywka"

3 min. czytania
Aktualizacja 17.01.2023
17.01.2023 10:29
Zareaguj Reakcja

Władimir Putin wcale nie pozostaje w związku z byłą gimnastyczką Aliną Kabajewą i nie ma z nią dzieci? Francuski Elle donosi, że młodsza o 30 lat rzekoma partnerka jest tylko przykrywką. Powracają tym samym plotki o tym, że dyktator jest homoseksualistą.

Władimir Putin i Alina Kabajewa wcale nie są parą?
fot. AFP/EAST NEWS

- On nie lubi tracić czasu na kobiety - oznajmiła jesienią ubiegłego roku znana rosyjska śpiewaczka operowa i była deputowana Dumy Rosyjskiej, Maria Maksakowa. Kobieta zasugerowała tym samym, że Władimir Putin zdecydowanie bardziej woli poświęcać wolne chwile zaprzyjaźnionym mężczyznom, niż domniemanej żonie, Alinie Kabajewej. A dokładniej, że rosyjski dyktator jest gejem.

Ile w tym prawdy? Tego oczywiście nie wiadomo i pewnie długo wiadomo nie będzie. Wiemy za to, że wątpliwości w sprawie orientacji seksualnej prezydenta Rosji nie są nowością.

Zobacz także:   Kto wygra wybory w Polsce? Jasnowidz zdradził przyszłość w rozmowie z Radiem ZET

Władimir Putin jest gejem? Alina Kabajewa to tylko przykrywka

Jakie preferencje ma Władimir Putin? Jego homoseksualizm pozostaje w sferze domysłów, nie ma na niego żadnych dowodów. Podobnie, jak nie istnieją dowody na to, że kiedykolwiek ożenił się z rosyjską gimnastyczką Aliną Kabajewą. Nikt nigdy nie dowiódł też, że z młodszą od siebie o ponad 30 lat kobietą ma dzieci.

- Nie ma żadnych dowodów na małżeństwo Putina i Kabajewej. Zawsze trafiałem w ślepy zaułek. Z zebranych przeze mnie informacji wynika, że to wymysły - miał oznajmić w rozmowie z francuskim Elle były rosyjski deputowany Władimir Fiodorowski.

Plotki o romansie, a następnie małżeństwie Władimira Putina i Aliny Kabajewej, krążą od 2008 roku. Co znamienne, do 2014 roku Władimir Putin pozostawał w związku małżeńskim ze swoją pierwszą żoną, Ludmiłą. Dziś mówi się, że kobieta jest sowicie wynagradzana za milczenie i to właśnie dzięki pieniądzom nie zdradza sekretów byłego męża. Podobnie ma być z Kabajewą...

Władimir Putin jest gejem? Plotki krążą od dawna

Wróćmy zatem do niespełna 40-letniej gimnastyczki. Kobieta miała zawrócić dyktatorowi w głowie, sprawić, że ten w końcu rozwiódł się z żoną, z którą i tak nie dzielił życia, a następnie stanąć z nim na ślubnym kobiercu. Doczekali się też ponoć czworga dzieci - dwóch synków i dwóch córeczek - bliźniaczek. W międzyczasie Kabajewa z gimnastyczki przemieniła się nagle w przewodniczącą rady nadzorczej rosyjskiego holdingu medialnego, Narodowej Grupy Medialnej. Co z kwalifikacjami? Cóż... wystarczyły znajomości, a dokładniej jedna.

Zdaniem kolejnych komentatorów myli się jednak ten, kto uważa, że świetną pracę i dostatnie życie zapewnił Kabajewej mąż. Po raz kolejny - nie ma żadnych dowodów na to, że ex gimnastyczka i Putin się pobrali. Rosyjski opozycjonista Ilija Ponomariew twierdzi, że kobieta jedynie odgrywa rolę ukochanej dyktatora, "gra ją dla swojego bardzo dobrego przyjaciela", a ludziom starczyło, że kilka razy pokazali się razem i urodziła (czyjeś) dzieci. Para nie mieszka razem, razem się już też nie pokazuje, a pieniądze płyną.

Redakcja poleca

O tym, że Alina Kabajewa jest jedynie przykrywką, wymyśloną przez specjalistów od PR Władimira Putina, mówiło się już w 2013 roku. To wtedy ukazała się biografia dyktatora, wydana przez jego politycznego przeciwnika, Stanisława Belkowskiego. Twierdził on z całą pewnością, że Władimir Putin jest gejem, a jego relacja z Kabajewą służy jedynie ukryciu tego faktu i wypracowaniu wizerunku macho, prawdziwego, twardego i zdecydowanie męskiego mężczyzny.

Alina Kabajewa
fot. imago/Beautiful Sports/EAST NEWS
Władimir Putin i jego pierwsza żona Ludmiła
fot. Polaris/East News