Obserwuj w Google News

Ważyła ponad 230 kilogramów. Przeszła ogromną metamorfozę

2 min. czytania
27.07.2023 17:14
Zareaguj Reakcja

Brittany już będąc w liceum, miała problemy z nadwagą. Z czasem zrozumiała, że musi coś zrobić, aby zawalczyć o swoje zdrowie. Utrata kilogramów zajęła jej dwa lata. Dziś opowiada, jak udało jej się odnieść sukces.

tiktokerka zrzuciła ponad 150 kg
fot. tiktok.com/miss_itty_britty

W mediach społecznościowych nie brakuje przykładów osób, które zmagały się z nadwagą, a dziś zupełnie nie przypominają siebie. Ich spektakularne metamorfozy to często wynik ciężkiej systematycznej pracy nad ciałem, a przede wszystkim ogromnej wytrwałości w dążeniu do celu. Niedawno pisaliśmy o 34-latku, który, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę, zdecydował odciąć się zupełnie od rodziny na ponad pół roku i wyjechał na Majorkę, żeby skupić się wyłącznie na treningach.

O innej niesamowitej przemianie napisał portal „Pudelek”. Brittany ważyła ponad 230 kilogramów. Dziś patrząc na jej zdjęcia na Instagramie, aż trudno uwierzyć to ta sama osoba. Kobieta zrzuciła aż 150 kilogramów. Twierdzi, że utrata wagi nie tylko zmieniła ja pod względem fizycznym, ale też wpłynęła na jej samopoczucie psychiczne.

Straciłam setki kilogramów, ale człowieku, gdybyś tylko mógł zobaczyć, jak zmienił się mój umysł - pisze w jednym ze swoich postów.
Redakcja poleca

Zrzuciła 150 kilogramów. Mówi, jak tego dokonała

Brittany przyznała, że przez długi czas nie odżywiała się zdrowo, przez co zaczęła tyć. W pewnym momencie doszło do tego, że do zważenia się musiała użyć wagi przemysłowej. Kiedy zobaczyła na niej 233 kilogramy, stwierdziła, że musi zacząć działać.

W walce z nadwagą pomagał jej znajomy trener personalny. Jak podaje pudelek.pl cały proces przebiegał jednak powoli. W pierwszej kolejności musiała zmienić swoje nawyki żywieniowe. Swój jadłospis wzbogaciła o większą ilość warzyw i białka. Postanowiła także przykładać większą wagę do aktywności fizycznej. Zaczęła od krótkich spacerów. Z czasem była już stałym bywalcem siłowni i dodatkowo zapisała się na zajęcia fitness. Aktualnie w utrzymaniu formy pomaga jej trening boot camp, będący połączeniem ćwiczeń siłowych oraz wytrzymałościowych.

Konsekwencją utraty wagi był w jej przypadku nadmiar wiszącej skóry ważącej niemal 6 kilogramów. Z tego powodu kobieta musiała poddać się operacji plastycznej, która przyniosła znakomite efekty.

Zobacz także: Zrzuciła 82 kilogramy. Pokazała, jak teraz wygląda jej ciało

Przeszła ogromną przemianę. Internauci są szoku

Brittany prowadzi profile na Instagramie oraz TikToku, gdzie zyskała już spore grono obserwujących. Metamorfoza kobiety zrobiła ogromne wrażenie na internautach. Pod publikowanymi przez nią materiałami można przeczytać wiele pozytywnych komentarzy. Ludzie doceniają jej wytrwałość i wysiłek, jaki włożyła w uzyskanie tak rewelacyjnego rezultatu: "Praca włożona w tę przemianę pokazuje twoją siłę, Niesamowita transformacja!", "Gratulacje, ciężka praca się opłaciła." - piszą zdumieni internauci.

Nie przegap

RadioZET.pl/pudelek.pl

Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News