Obserwuj w Google News

Ważył ponad 150 kilogramów. Dziś jest nie do poznania

2 min. czytania
19.07.2023 11:36
Zareaguj Reakcja

Bryan zrzucił aż 63 kilogramy w ciągu siedmiu miesięcy. Aby tego dokonać, spędził ponad pół roku w odosobnieniu. Kiedy wrócił do domu, rodzina i znajomi mężczyzny nie mogli uwierzyć w jego wielką metamorfozę.

mężczyzna przeszedł ogromną metamorfozę
fot. instagram.com/the.okeeffe

Niektóre osoby są w stanie poświęcić bardzo wiele, aby uzyskać wymarzoną wagę. 34-letni Bryan, o którym napisał portal mirror.co.uk testował różne sposoby na odchudzanie. Ostatecznie zdecydował się na nietypowy krok, który wymagał od niego wielkiej determinacji.

Mężczyzna postanowił wyruszyć na Majorkę i zupełnie zerwać na jakiś czas kontakty ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Miał nadzieję, że dzięki całkowitemu odcięciu się od wszelkich bodźców, będzie mógł skupić się przez ten czas jedynie na sobie, aby uzyskać formę, o której od dawna marzył.

Redakcja poleca

Ważył ponad 150 kg. Postanowił wziąć się za siebie

Bryan doszedł do wniosku, że częste kontakty z rodziną i znajomymi nie ułatwiają mu odchudzania. Podczas wspólnych spotkań trudno mu było odmówić sobie zjedzenia różnych potraw. Poza tym mieszkanie w mieście sprawiało, że często zamawiał posiłki na wynos. W końcu zdecydował, że przeniesie się na siedem miesięcy na Baleary, aby tam w spokoju móc oddać się intensywnym treningom.

Zadzwoniłem do przyjaciół oraz rodziny, powiedziałem im, że nie będę z nimi rozmawiał i zabrałem się do pracy

- cytuje mężczyznę portal mirror.co.uk.

Bryan zaczął od lekkiej aktywności i spacerów, aby stopniowo przyzwyczaić swój organizm do większego wysiłku. Po dwóch tygodniach ćwiczył już każdego dnia pięć godzin dziennie. Podnosił ciężary, pływał i biegał. W utracie wagi pomogła mu również zmiana nawyków żywieniowych. Mężczyzna przyznaje jednak, że poświęcił wiele czasu na szukanie takich przepisów, które będą dobre dla jego sylwetki, a jednocześnie nie dadzą mu odczuć, że jest na restrykcyjnej diecie. Poza tym 34-latek uważnie obserwował swój organizm – kontrolował sen i spożywane kalorie oraz liczył kroki. Po powrocie do domu rodzina oraz przyjaciele mężczyzny byli w szoku, kiedy zobaczyli jego metamorfozę:

Zobacz także: Schudła 45 kg i zdradziła, jak to zrobiła. Wyeliminowała z diety cztery produkty

Zrzucił ponad 60 kilogramów. Rodzina przecierała oczy ze zdumienia

Dziś mężczyzna działa aktywnie w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie ma już ponad 70 tysięcy obserwujących. 34-latek stara się pomagać innym, którzy próbują zrzucić swoją wagę. Wielu internautów jest pod ogromnym wrażeniem ogromnej determinacji mężczyzny:

Zawsze utrzymuj tę pozytywną energię, teraz jesteś inspiracją dla wielu…
 
Jestem pod wrażeniem! Gratulacje! Powinieneś być z siebie bardzo dumny!
 

Zobacz także: Schudła 18 kilogramów. Twierdzi, że zrobiła to przypadkiem

RadioZeT.pl/mirror.co.uk