Obserwuj w Google News

W marynarce z lumpeksu znalazła liścik z zaświatów. Tego chciała zmarła

2 min. czytania
07.06.2023 15:55
Zareaguj Reakcja

Lumpeksy cieszą się coraz większą popularnością. Młode osoby zainteresowane modą korzystają z nich chętnie i często w poszukiwaniu perełek. Jednak wyprawa na łowy może czasami skończyć się traumą. Doskonale wie o tym pewna Amerykanka. Dziewczyna znalazła w kieszeni marynarki kartkę z napisem, który wywołał u niej dreszcze.

W marynarce z lumpeksu znalazła liścik z zaświató
fot. Shutterstock

Kupowanie ubrań w lumpeksach już dawno przestało być powodem do wstydu. Obecnie wiele osób przeszukuje second-handy w poszukiwaniu ubrań vintage – skarbów sprzed wielu dekad. Pewna Amerykanka również wybrała się „na łowy”. W lokalnym lumpeksie wypatrzyła marynarkę, która bardzo się jej spodobała. Dziewczyna planowała kupić okrycie wierzchnie, jednak zorientowała się, że do czerwonej marynarki przyczepiona jest niewielka karteczka. Napis, który się na niej znajdował, przeraził kobietę. O sprawie jako pierwszy poinformował portal o2.pl.

Nie mogła uwierzyć własnym oczom. To znalazła w marynarce z second-handu

Co napisane było na kartce przyczepionej do marynarki? – Pochowaj mnie w tym czerwonym kostiumie – zaznaczyła pierwsza właścicielka żakietu w liściku. Wszytko wskazywało na to, że kobieta wybrała ten strój na swój pogrzeb i w ten sposób poprosiła bliskich o „pomoc” w zrealizowaniu życzenia.

Redakcja poleca

Początkowo Amerykanka nie wiedziała, jak zareagować. Gdy zobaczyła notatkę, doznała szoku. Dziewczyna szybko zorientowała się, że ostatnie życzenie zmarłej nie zostało spełnione przez najbliższych. Gdyby się tak stało, żakiet nie wisiałby na jednym z wieszaków w miejscowym second-handzie.

Zobacz również:  Pokazała, co znalazła w kieszeni płaszcza z lumpeksu. Ten przedmiot jest wart kilkaset złotych

Internauci poruszeni. „Martwa właścicielka może cię prześladować”

Kobieta, która odnalazła marynarkę w lumpeksie, postanowiła zrobić zdjęcie niewielkiej karteczce i udostępnić je na swoim Facebooku. Post Amerykanki wywołał duże zainteresowanie internautów. Użytkownicy platformy społecznościowej nie kryli wzruszenia. Wiele osób wyraziło nadzieję, że seniorka została pochowana w równie pięknym ubraniu.

Jedna z osób postanowiła w komentarzu nastraszyć Amerykankę.

Strzeż się. Martwa właścicielka może cię prześladować - – napisała internautka, cytowana przez portal o2.pl.
Gwiazdy, które lubią ubierać się w second-handzie. Nie boją się używanych ubrań
10 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

RadioZET.pl/o2.pl