Obserwuj w Google News

Urodziła trojaczki. Tak wyglądała tuż przed porodem

2 min. czytania
31.07.2023 14:53
Zareaguj Reakcja

Ciąże mnogie wzbudzają wiele emocji i powodują duże zainteresowanie. Monetress Washington jest mamą sześciorga dzieci. W mediach społecznościowych dzieli się z internautami tym, jak wygląda codzienność z taką gromadą. Niedawno zdradziła, jak prezentowała się tuż przed porodem trojaczków. Film szybko stał się viralem. – Tak dużego brzucha jeszcze nigdy nie widziałem – napisał jeden z internautów.

Urodziła trojaczki
fot. TikTok@tripletsmamaplus3

Monetress Washington jest mamą sześciorga dzieci. Aktywnie działa w mediach społecznościowych. Popularna jest między innymi na TikToku. Profil kobiety obserwuje ponad 70 tys. użytkowników platformy. Liczba ta stale rośnie, bo Monetress Washington regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami ciekawymi treściami. Monetress zajmuje się głównie tematyką parentingową oraz lifestlową. Pokazuje internautom, jak radzi sobie z pokaźną gromadą dzieci.

Monetress Washington ma do siebie duży dystans. Internauci pokochali kobietę między innymi za otwartość, śmiałość i poczucie humoru. TikTokerka nie stroni bowiem od zabawnych treści. Niedawno opublikowała film, który szczególnie spodobał się internautom. Monetress zdradziła w nim, jak wyglądała, gdy była w zaawansowanej ciąży z trojaczkami. – Dobrze wykorzystywałam mój wielki brzuch. Służył mi za półkę – napisała.

Redakcja poleca

Tak wyglądała w ciąży z trojaczkami. Nagranie podbija sieć. „Wspaniała pamiątka”

Monetress Washington zaznaczyła, że ciąża mnoga była dla niej wyczerpująca i szczególnie trudna pod względem fizycznym. Brzuch kobiety tuż przed narodzinami trojaczków był bowiem ogromny i uniemożliwiał jej wykonywanie niektórych, codziennych czynności. Monetress szybko się męczyła i z trudem się poruszała. Miała także duży kłopot ze wsiadaniem do samochodu, ponieważ ledwo mieściła się w fotelu pasażera.

Zobacz również:  Kaczyński o rodzeniu: „Największy prezent, który można zrobić Polsce”

W czasie ciąży mnogiej prozaiczne czynności stały się dla Monetress ogromnymi wyzwaniami. Kobieta urodziła zdrowe i silne trojaczki w 33 tygodniu, a więc na początku 8 miesiąca. Kilka godzin przed rozpoczęciem porodu kobieta nagrała film, na którym zaprezentowała, jak ogromny stał się jej brzuch. Wówczas nie spodziewała się, że nagranie stanie się dla niej tak wyjątkową i ważną pamiątką.

Nie przegap

RadioZET.pl