Obserwuj w Google News

Jest już babcią, ale pociągają ją znacznie młodsi mężczyźni. Kusi ich doskonałym ciałem

2 min. czytania
15.03.2023 13:15
Zareaguj Reakcja

Tara niedługo skończy 50 lat. Jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na TikToku chętnie prezentuje obserwatorom swoje wdzięki. Internauci zachwycają się szczupłą sylwetką kobiety oraz jej młodzieńczym wyglądem. Nie dowierzają, że kobieta jest już babcią.

Wybiera tylko młodszych mężczyzn
fot. Instagram@taragenx/ Wybiera tylko młodszych mężczyzn

Tara ma 49 lat. Udowadnia jednak, że wiek, to tylko liczba. Czuje się bowiem bardzo młodo i żyje pełnią życia. Jest influencerką, relacjonuje swoją codzienność w mediach społecznościowych. Na TikToku obserwuje ją ponad 850 tys. użytkowników. Na Instagramie to 124 tys. osób.

Czym Tara przyciąga internetów? 49-latka może pochwalić się szczupłą i wysportowaną sylwetką. Chętnie prezentuje swoją figurę, przywdziewając kuse i zmysłowe stroje. Influencerka doskonale wie, jak zachęcić fanów do aktywności. Wzbudza kontrowersje odważnymi i zalotnymi opisami.

Zobacz również:  Roslyn ma 60 lat i lubi nosić spódnice mini. Mówią, że ubiera się niestosownie

Tarę wyróżnia nie tylko figura modelki, ale także młodzieńczy wygląd. Jest cera jest gładka, a skóra elastyczna i napięta. Mimo, że jej dzieci są już dorosłe, przypomina nastolatkę. Użytkownicy mediów społecznościowych nie mogą uwierzyć, że kobieta jest już babcią. Chwalą walory sylwetki swojej ulubienicy i podziwiają jej podejście do życia.

Redakcja poleca

Wybiera tylko młodszych mężczyzn. „Każda rodzina potrzebuje takiej babci”

Tara czuje się młodo i nie chce marnować czasu na związki z mężczyznami w jej wieku. Otwarcie mówi, że podobają jej się dużo młodsi panowie. – Każda rodzina potrzebuje babci, która randkuje z facetami o połowę młodszymi od siebie – napisała żartobliwie pod jednym z filmów na TikToku. Zaznaczyła również, że zdarzyło jej się pójść na randkę z mężczyzną młodszym od jej syna. Doskonale czuła się w jego towarzystwie.

Fani Tary kochają jej luz i swobodę. Podoba im się otwartość, z jaką kobieta wyraża swoje upodobania. Pod kolejnymi filmikami chwalą jej wygląd. – Każda kobieta powinna prezentować się tak, jak ty – stwierdził jeden z obserwatorów 49-latki.

Wyglądasz jak nastolatka. Twoja pewność siebie jest wspaniała  - - zgodził się inny.

Nie wszyscy internauci z podobnym entuzjazmem podchodzą jednak do miłosnych opowieści Tary oraz jej odważnego wizerunku. Pod postami influencerki regularnie pojawia się krytyka. – Zacznij w końcu umawiać się z mężczyznami, a nie dziećmi – stwierdziła jedna z oburzonych użytkowniczek TikToka. Miała rację?

RadioZET.pl