Obserwuj w Google News

UFO wylądowało, a kosmici żyją wśród nas. Znany naukowiec przedstawia dowody

2 min. czytania
29.05.2023 16:14
Zareaguj Reakcja

Immunolog z Uniwersytetu Stanford zszokował internautów i zachwycił pasjonatów UFO oraz wszelkich zjawisk paranormalnych. Dr Garry Nolan stwierdził, że kosmici odwiedzili już Ziemię, a prawdopodobieństwo tego stwierdzenia wynosi jego zdaniem 100%. Według naukowca byty pozaziemskie mogą obecnie żyć wśród ludzi.

UFO wylądowało, a kosmici żyją wśród nas - tak twierdzi ten naukowiec.
fot. ImageBank4u/Shutterstock, GarryPNolan/Twitter

Rozmowa panelowa zorganizowana w ramach konferencji SALT iConnections rozemocjonowała internautów bardziej niż można byłoby się spodziewać. Jednym z prelegentów był uznany immunolog – dr Garry Nolan. Naukowiec ma szerokie zainteresowania badawcze; poza medycyną i biologią w ich skład wchodzi również zagadnienie UFO i życia pozaziemskiego.

Jak donosi Fakt – podczas konferencji Nolan stwierdził, że kosmici już dawno pojawili się na Ziemi i nadal tutaj są.

Redakcja poleca

UFO już dawno odwiedziło Ziemię? Intrygująca teza naukowca

Podczas swojego wystąpienia Garry Nolan zauważył, że przypadki spotkań z UFO, o których opowiadają ludzie, są anegdotami niezdolnymi przekonać naukowców. Tym, co ich przekonuje, są twarde dane. Immunolog przyznał, że sam badał przypadki syndromu hawańskiego wśród agentów CIA oraz miał przeprowadzać również analizy materiału wyrzuconego na Ziemię przed domniemany statek kosmiczny.

Zobacz także: Księżycowy pył jest toksyczny? Astronauci z objawami choroby

UFO redefiniuje zdaniem naukowca zbadane przez ludzi mechanizmy fizyki. Nolan uważa, że dostęp do nawet jednej tysięcznej wiedzy posiadanej przez cywilizacje pozaziemskie całkowicie zmieniłby sposób, w jaki ludzie funkcjonują, pracują i odkrywają nowe zjawiska. Zdaniem naukowca kosmici już dawno odwiedzili Ziemię. Jako dowód przywołuje działania amerykańskiej Izby Reprezentantów, która w 2022 roku przyjęła ponadpartyjną poprawkę do ustawy o autoryzacji obrony narodowej (National Defense Authorization Act). Poprawka zakłada wykształcenie pewnego bezpiecznego systemu związanego z otrzymywaniem raportów o UFO.

UFO nie chce nas skrzywdzić. „To mało prawdopodobne”

Dr Garry Nolan zdradził też, że obraca się w środowisku pracującym nad „odwrotnymi programami inżynieryjnymi”, które pozwolą na badanie odbytych przez kosmitów podróży na Ziemię. To m.in. dzięki niemu jest przekonany, że ziemianie najprawdopodobniej byli już świadkami funkcjonowania przedstawicieli obcych cywilizacji na swojej planecie, ale nie wiedzieli, w jaki sposób ich zidentyfikować. Immunolog podkreślił, że nie należy obawiać się UFO:

Chcę (...), by ludzie zrozumieli, że to mało prawdopodobne, aby jakiekolwiek obce życie mogło nas skrzywdzić.

Internauci zostawiają pod pod youtube’owym nagraniem prelekcji Nolana wiele komentarzy. Można wśród nich przeczytać:

Dzięki Bogu za takich ludzi jak dr Nolan, którzy po prostu mówią „spójrzcie na dowody i przestańcie się martwić o to, co myślą o was inni”.
Dziękujemy za prowadzenie sprawy w tym temacie!
Mógłbym słuchać tego w nieskończoność.

Zobacz także: Naukowcy szykują instrukcję, jak rozmawiać z kosmitami. Powstanie specjalny program

Oglądaj

Mezalianse w rodzinie królewskiej. Oni zakochali się w zwykłych osobach
9 Zobacz galerię
fot. Alberto Pezzali/Press Association/East News

RadioZET.pl/fakt.pl/SALT/YouTube