Obserwuj w Google News

Ukrywała ciążę przez 9 miesięcy. "To była najlepsza decyzja w życiu"

2 min. czytania
25.01.2023 14:22
Zareaguj Reakcja

Tiktokerka utrzymywała swoją ciążę w tajemnicy przez 9 miesięcy. Internauci są w szoku, jak udało jej się to zrobić.

Ciąża
fot. TikTok

Wiele kobiet, widząc pozytywny wynik testu ciążowego, chce jak najszybciej podzielić się tą nowiną z partnerem i rodziną. Niektórzy jednak wolą zachować tę informację dla siebie przynajmniej przez pierwszy trymestr. Jedna z użytkowniczek TikToka zdradziła, że z wiadomością o ciąży zwlekała aż... przez 9 miesięcy.

Redakcja poleca

Ukrywała ciążę przez 9 miesięcy

Miranda prowadzi profil na TikToku, który ma ponad 930 tysięcy polubień. W ubiegłym roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak przyznała, gdy tylko dowiedziała się, że jest w ciąży, postanowiła zachować to dla siebie. Radosną nowiną podzieliła się tylko ze swoim partnerem.

Jej znajomi i współpracownicy nie mieli pojęcia o jej stanie niemal przez dziewięć miesięcy. Fakt ten trzymała bardzo długo w tajemnicy również przed swoimi rodzicami. O tym, że spodziewa się dziecka, powiedziała im w 30 tygodniu ciąży. Dopiero po porodzie zdecydowała się opublikować na TikToku nagranie, na którym pokazała jej przebieg. Film obejrzało ponad 700 tysięcy osób.

Zobacz także: Jej dzieci nie chodzą do lekarza. Internauci: "to niebezpieczne" 

"Najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam"

Internauci nie mogą uwierzyć w to, jak udało jej się ukryć ten stan przez tak długi czas. Miranda wyjaśniła, że jej rodzice mieszkają daleko, więc się nie zorientowali. Poza tym pracuje zdalnie, co sprawiło, że łatwiej było jej ukryć ten fakt również przed znajomymi. W czasie ciąży zorganizowała sesję zdjęciową, uważając na to, aby nikt się o tym nie dowiedział. Wiele osób przyznało, że jest pod wrażeniem jej powściągliwości. Niektórzy stwierdzili, że nie wytrzymaliby tak długo z ukrywaniem tego stanu szczególnie przed najbliższą rodziną.   

Uczucia mojej mamy byłyby bardzo zranione, gdybym jej nie powiedziała.
 
Szkoda, że mi się nie udało tak długo ukrywać sekretu. Powiedziałam wszystkim w 7. tygodniu.

Tiktokerka twierdzi, że nie żałuje swojej decyzji. Dziś z kolei spełnia się jako mama i chętnie chwali się swoją pociechą w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Chce nazwać dziecko jak apkę do randek. Mąż wściekły: to żenujące

RadioZet.pl/mirror.co.uk