Obserwuj w Google News

Urodziła ośmioraczki jako pierwsza na świecie. Jej ogromny brzuch był sensacją

2 min. czytania
27.01.2023 12:22
Zareaguj Reakcja

Tak dziś wyglądają dzieci słynnej "Oktomamy”. Pierwsze ośmioraczki na świecie mają już 14 lat.

Oktomama
fot. TMZ.com/Splash News/EAST NEWS/Instagram.com

Nadya Suleman, znana jako „Oktomama” zasłynęła w mediach po tym, kiedy w 2009 roku jako pierwsza kobieta na świecie wydała na świat ośmioraczki. Zarówno one, jak i sześcioro jej starszych dzieci zostały poczęte z wykorzystaniem metody in vitro. Z dnia na dzień stało się o niej głośno nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Prasa rozpisywała się zarówno o jej ciąży, jak i licznych operacjach plastycznych, dzięki którym chciała się upodobnić do swojej idolki – Angeliny Jolie. Przez pewien czas występowała również w filmach dla dorosłych. Z czasem Nadya usunęła się w cień i poświęciła wychowywaniu swoich dzieci.

Redakcja poleca

Słynne ośmioraczki mają już 14 lat

Kilkanaście lat temu wiele osób wątpiło, czy "Oktomama" faktycznie poradzi sobie w roli mamy aż tylu maluchów. Dziś okazuje się, że całkiem dobrze się w niej odnajduje. Nadya prowadzi profil na Instagramie, na którym relacjonuje swoje codzienne życie z wesołą gromadką pociech. Jej konto obserwuje ponad 240 tysięcy osób. Poza opieką nad dziećmi udaje jej się także znaleźć trochę czasu tylko dla siebie, który chętnie spędza m.in. na siłowni.

Ośmioraczki mają się dobrze i właśnie obchodziły swoje 14. urodziny. Z tej okazji kobieta opublikowała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wspólnie świętują ten dzień, zajadając się pączkami. Nadya dołączyła do zdjęcia obszerny wpis z życzeniami dla swoich pociech, w którym stwierdziła, że to dla niej prawdziwe błogosławieństwo, iż może być ich matką.

Zobacz także: Pozwoliła na to dziewięcioletniej córce. Ludzie mówią, że jest wyrodną matką 

Moc życzeń od internautów

Pod opublikowanym zdjęciem pojawiły się też liczne życzenia od internautów. Wielu z nich jest pod wrażeniem przemiany kobiety i tego, jak poradziła sobie z takim ogromnym wyzwaniem:

Udowodniłeś im wszystkim, że się mylili, będąc najbardziej niesamowitą, oddaną i kochającą mamą. Pamiętam, jak media pisały o tobie, kiedy się urodziły i spójrz na nich teraz. Powinnaś być taka dumna… wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 
Gratulacje dla mamy za wychowanie ich na wspaniałych ludzi, którymi są dzisiaj.
 
Te 14 lat tak zleciało! Piękna rodzina, świetna robota mamo! Wszystkiego najlepszego dla wszystkich!
 

Zobacz także: Ukrywała ciążę przez 9 miesięcy. "To była najlepsza decyzja w życiu"

RadioZet/tmz.com