Obserwuj w Google News

Tiktokerka zrobiła sobie "tureckie zęby". Internauci ją wyśmiali

2 min. czytania
11.04.2023 14:05
Zareaguj Reakcja

Hollie Elizabeth chciała poprawić swój uśmiech. Kobieta wyjechała do Turcji i zrobiła sobie nowe zęby. Tiktokerka jest zachwycona efektem metamorfozy, ale internauci ją wyśmiali.

Tiktokerka zrobiła sobie "tureckie zęby". Internauci ją wyśmiali
fot. tiktok.com/@hollelizabethh3

W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o ludziach, którzy wyjeżdżają do Turcji, aby zrobić sobie nowe zęby. Nie tak dawno na taki krok zdecydowała się m.in. tiktokerka @cambellkenneford. Kobieta chciała poprawić sobie uśmiech, ale niedługo po zabiegu... wypadł jej ząb.

Kilka dni temu natomiast głośno zrobiło się o innej użytkowniczce serwisu - @hollelizabethh3. Tiktokerka również zrobiła sobie tzw. tureckie zęby. Kobieta twierdzi, że jest bardzo zadowolona z efektu, ale internauci ją wyśmiali.

Redakcja poleca

Tiktokerka zrobiła sobie "tureckie zęby"

Hollie Elizabeth postanowiła poprawić swój wygląd i wstawić sobie nowe zęby. W tym celu udała się do jednej z tureckich klinik. Wirtualna Polska Kobieta podaje, że tiktokerka za każdego zęba zapłaciła 130 funtów, czyli niemal 700 złotych. Ponadto w jej przypadku koniecznie było też wybielanie, czyszczenie oraz polerowanie.

Cały zabieg trwał około ośmiu godzin. Hollie zdradziła, że specjaliści zaproponowali jej podanie znieczulenia, ale odmówiła. "Nie chciałam środków przeciwbólowych" - tłumaczyła swoją decyzję.

Gdy Hollie zobaczyła swoje nowe zęby, nie mogła uwierzyć. Efekt ją zachwycił. Dlatego też postanowiła podzielić się swoją - jak twierdzi udaną - metamorfozą w sieci. Na TikToku, gdzie obserwuje ją ponad 35 tys. osób, opublikowała krótkie nagranie. Na wideo pokazała swoje zęby przed i po zabiegu. Trzeba przyznać, że różnica jest ogromna.

Zobacz także:  28-latka marzyła o szczupłej sylwetce. Zmarła na stole operacyjnym

Internauci ją wyśmiali

Nagranie, na którym Hollie zaprezentowała swój nowy uśmiech, błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 120 tys. razy. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są jednak podzieleni.

Jeden z użytkowników aplikacji przyznał, że nie może zrozumieć, dlaczego tiktokerka zdecydowała się na "tureckie zęby", skoro już wcześniej jej uśmiech prezentował się naprawdę bardzo dobrze. Inny napisał, że teraz kobieta wygląda bardzo nienaturalnie. Niektórzy też zaczęli porównywać ją do miłośniczki zabiegów upiększających Katie Price.

"Jak Simon Cowell", "Dlaczego tak wiele dziewczyn upodabnia się do Katie Price? To jakiś trend 2023 roku?", "Jest okej, ale twoje poprzednie zęby były lepsze" - stwierdzili internauci. Hollie postanowiła jednak usunąć wszystkie negatywne komentarze.

Zobacz także:  Tak 8-latka poszła do komunii. Na głowie miała koronę, a w ręce berło 

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/thesun.co.uk