Obserwuj w Google News

Poszła na pierwszą randkę z Tindera. Zrobiła sobie taki sam tatuaż jak mężczyzna, z którym się umówiła

2 min. czytania
31.10.2022 13:00
Zareaguj Reakcja

Australijska TikTokerka zrelacjonowała w sieci swoją pierwszą randkę z nowo poznanym mężczyzną. Zdecydowała się na niej zrobić tatuaż.

Robienie tatuażu
fot. Shutterstock/TikTok

Idea "matching tattoos", czyli pasujących do siebie tatuaży, zyskała popularność na początku XXI wieku. Powstawały wtedy tatuaże symbolizujące wieczną miłość albo przyjaźń na całe życie. TikTokerka podpisująca się nickiem lil.allyway postanowiła jednak wykorzystać ten pomysł zupełnie inaczej. Wybrała się do studia tatuażu na pierwszej tinderowej randce.

Zobacz także: Oszukał ją wiele razy, a ona wciąż marzy o ślubie. "Wybaczę mu każdą zdradę"

Kobieta zrobiła sobie tatuaż na pierwszej randce z Tindera

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się ozdobić swoje ciało tatuażem. Niektórzy długo wybierają wzór, a inni stawiają na spontaniczność. Mało kto decyduje się jednak na pasujący tatuaż, który ma symbolizować więź z drugim człowiekiem. Stały się już niemodne i wiele osób uważa je za symbol braku rozsądku. Nie wiemy przecież, jak potoczy się nasza znajomość z kimś, na kim nam zależy.

TikTokerka z Australii postanowiła pokazać, że ma do tego dystans i zrobić z kimś pasujący tatuaż dla zabawy. Kiedy umówiła się na randkę na Tinderze, zaproponowała mężczyźnie taki pomysł. Zdawała się nie przejmować tym, że ślad po tym spotkaniu na zawsze zostanie na jej skórze.

Redakcja poleca

Zrelacjonowała randkę na TikToku. Zrobiła sobie na niej tatuaż

Kobieta pokazała na TikToku, jak przebiegała jej randka. Wybrała się z mężczyzną do studia tatuażu, na plażę i do baru, a także na kawę do jednej ze znanych sieciówek. Nie wiadomo, co łączy ją z nieznajomym i w jakim stopniu się jej spodobał. Z pewnością była zadowolona z randki, choć nie dała w żaden sposób do zrozumienia, że chciałaby się związać z mężczyzną z Tindera.

Część obserwatorów uznała, że zrobienie takiego samego tatuażu na pierwszej randce to świetny pomysł.

Zrobiłam tak ze swoim chłopakiem. Jesteśmy razem od 4 lat i właśnie oczekujemy dziecka - napisała jedna z kobiet w komentarzu.

Nie wszystkim jednak przypadło do gustu to, co zrobiła lil.allyway. Niektórzy postanowili ją skrytykować:

Oszpeciłaś się dla rozgłosu.
 
Co to za pomysł, żeby relacjonować randki w sieci?
 
Strasznie to głupie - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Ta para jest ze sobą dwa lata i jeszcze nigdy się nie całowała. Teraz zdradziła dlaczego

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!