Obserwuj w Google News

Urządziła dom na różowo. "Mąż kocha mój gust"

2 min. czytania
18.01.2023 12:20
Zareaguj Reakcja

Jedna z tiktokerek pokazała, jak urządziła swoje mieszkanie. Zamiast modnego stylu scandi czy boho wolała... totalny róż.

Różowy dom
fot. tiktok.com

Urządzając dom, zależy nam na tym, aby stworzyć miejsce, w którym będziemy czuć się jak najbardziej swobodnie i komfortowo. Chcemy, aby była to przestrzeń w pełni odpowiadająca naszym potrzebom i stylowi życia. Podczas gdy jedni z zapartym tchem śledzą najnowsze katalogi wnętrzarskie, inni ściśle trzymają się swoich upodobań, zupełnie nie zwracając uwagi na panujące trendy. Idealnym przykładem jest ta tiktokerka, która postanowiła urządzić swoje mieszkanie na... różowo.

Urządziła dom na różowo

Dość oryginalną aranżacją mieszkania pochwaliła się w social mediach pewna kobieta. Prowadzi ona m.in. profil na Instagramie oraz na TikToku o nazwie pinktate1, gdzie zebrała spore grono obserwujących. Użytkowniczka platformy ma obsesję na punkcie różu. Jej garderoba pełna jest ubrań, butów i innych dodatków w takim kolorze. Influencerka upodobała sobie tę barwę tak bardzo, że zdominowała ona również wnętrze jej domu. Różowy kolor zagościł nie tylko w jej salonie czy sypialni, ale także w kuchni i w łazience.

Kobieta nie ograniczyła się jednak tylko do pomalowania ścian. Większość wyposażenia w jej mieszkaniu także jest różowa, począwszy od mebli, po niewielkie akcesoria, jak np. ręczniki czy gąbki do naczyń. Widać, że tiktokerka ma również słabość do błyszczących dekoracji oraz wszelkich dodatków nawiązujących do bajek. Nad jej toaletką możemy zobaczyć np. lustro w kształcie Myszki Miki, a w kuchennej szafce - kubeczki z motywem Hello Kitty.

 
 

Zobacz także: Styl nowoczesny - czym się charakteryzuje i jak urządzić mieszkanie? 

Internauci: "Dom moich marzeń"

Okazuje się, że miłośników różowego koloru jest znacznie więcej. Pod nagraniami influencerki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od obserwatorów jej profilu, którzy stwierdzili, że sami chętnie by zamieszkali w takim wnętrzu:

Masz niesamowite mieszkanie.
 
To takie urocze, ja też kocham różowy kolor.
 
Dom idealny dla mnie.
 

Internauci nie mogą uwierzyć, jak tiktokerce udaje się znaleźć te wszystkie dodatki. Wiele osób zastanawia się również, co o takim wystroju mieszkania sądzi partner kobiety. Jak podkreśla użytkowniczka aplikacji, jej mąż nie ma nic przeciwko temu. Wręcz przeciwnie. Sam wspiera swoją żonę w jej "różowej" pasji.

Zobacz także: Ten błąd podczas urządzania sypialni popełniamy często. O czym mowa?