Obserwuj w Google News

Tiktokerka ogoliła córce głowę. Internauci grzmią: "Znęcanie się emocjonalne"

2 min. czytania
29.05.2023 14:24
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka postanowiła ogolić swojej malutkiej córeczce głowę. Nagranie ze strzyżenia pociechy opublikowała w sieci. Na kobietę wylała się fala krytyki. "Biedne dziecko" - komentują internauci.

Tiktokerka ogoliła córce głowę. Internauci grzmią: "Znęcanie się emocjonalne"
fot. tiktok.com/@babyalea21

Arlinda Abdiji to popularna tiktokerka - jej konto @babyalea21 obserwuje 44 tys. osób. Influencerka na profilu dzieli się głównie urywkami z życia swojej ukochanej córeczki. Jakiś czas temu kobieta postanowiła ogolić dziecku głowę na łyso. Strzyżenie malucha zarejestrowała na nagraniu, które następnie opublikowała w sieci. Film wywołał ogromne emocje wśród internautów.

Redakcja poleca

Tiktokerka ogoliła córce głowę

Do tego nagrania dotarł portal dziendobry.tvn.pl. Na początku filmu widać małą dziewczynkę, która nerwowo spogląda na mamę. Po chwili kobieta przy pomocy maszynki elektronicznej zaczyna strzyc córeczce włosy. Zabieg zdecydowanie nie podoba się dziecku. Maluch płacze i krzyczy. Po niecałej minucie dziewczynka jest prawie całkowicie łysa.

Tiktokerka - jak twierdzi - miała ku temu ważny powód. Portal dziendobry.tvn.pl podaje, że kobieta postanowiła ściąć córce włosy z nadzieją, że odrosną grubsze i gęstsze. "Pierwsza fryzura dziewczynki. Spójrz na tę reakcję" - napisała @babyalea21 w opisie wideo.

Zobacz także:  Przekłuła uszy dwuletniej córce. Teraz przestrzega innych: "Leci ropa i mała cały czas płacze"

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nie istnieją żadne naukowe dowody na to, że golenie dziecku głowy wpływa na strukturę jego włosów. Kosmyki nie staną się nagle grube i gęste. Wszystko to - jak zauważa portal parenting.pl - jest zapisane w genach. 

Internauci grzmią: "Znęcanie się emocjonalne"

Nagranie tiktokerki, na którym pokazuje, jak goli dziecku głowę, obiegło sieć. Do tej pory zostało obejrzane ponad 3 mln razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie pozostawili na influencerce suchej nitki. Wiele osób skrytykowało jej zachowanie. 

OMG. Dlaczego robisz to tej biednej dziewczynce.
 
Znęcanie się emocjonalne. 
 
Straszne. Wygląda na przerażoną.
 
Biedne dziecko - czytamy komentarze pod filmem.

Zobacz także:  Pozwoliła córce pomalować włosy na czerwono. Internauci komentują

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/dziendobry.tvn.pl/parenting.pl/tiktok.com