Obserwuj w Google News

Ludzie krytykują jej strój na siłownię. "Będę nosić to, co chcę"

2 min. czytania
28.03.2023 12:36
Zareaguj Reakcja

Tiktokerka zmierzyła się z ogromną falą krytyki po tym, jak pokazała na jednym z filmów swój strój na siłownię.

Tiktokerka
fot. TikTok.com

Trening na siłowni to dobry sposób na uzyskanie wymarzonej kondycji. Niestety jest wiele osób, które wstydzą się ćwiczyć wśród innych w obawie o to, że staną się obiektem różnych komentarzy. Nie tak dawno pisaliśmy o pewnej kobiecie, która została wyśmiana za to, że nie nosi bielizny na treningu. Nieprzychylnych ocen ze względu na swój ubiór doświadczyła również Katia - użytkowniczka TikToka, o której napisał portal dailystar.co.uk.

Redakcja poleca

Ludzie krytykują jej strój na siłownię

Katia to popularna tiktokerka. Jej konto o nazwie o nazwie „katiakaterinaaa” obserwuje ponad 80 tysięcy osób. Kobieta dokumentuje na nim swoje postępy w zrzucaniu wagi. Regularnie publikuje nagrania m.in. z siłowni. Ostatnio wielkie poruszenie w sieci wzbudził jej strój do ćwiczeń. Składał się on z obcisłych legginsów oraz dopasowanej, krótkiej bluzki z długim rękawem.

Wiele osób pozwalało sobie na krytyczne uwagi pod adresem tiktokerki, twierdząc, że ze względu na swój rozmiar plus size nie powinna ona zakładać aż tak obcisłych ubrań na trening. Użytkowniczka TikToka nie pozostawiła tego bez komentarza. W kolejnym nagraniu powiedziała, że czuje się piękna niezależnie od rozmiaru. Dodała również, że może nosić na siłowni to, co chce, jeżeli tylko jest jej w tym wygodnie i ubranie spełnia swoją funkcję:

Nie możesz nikomu mówić, co ma nosić, kropka (…). Tylko dlatego, że nie mam idealnego ciała, nie odbiera mi to piękna. - podkreśla na filmie.

Zobacz także: Taki strój założyła na siłownię. Usłyszała, że powinna się zakryć

Chce osiągnąć swój cel bez względu na wszystko

Mimo krytycznych komentarzy tiktokerka nie traci pewności siebie. Jednocześnie wierzy w to, że uda jej się osiągnąć swój cel i dzięki ciężkiej pracy uzyskać wymarzoną sylwetkę. Przekaz influencerki spodobał się wielu internautom, którzy docenili jej podejście. Część z nich stwierdziła, że dziewczyna jest dla nich prawdziwą motywacją i nie powinna zwracać uwagi na to, co sądzą o niej inni:

Motywujesz mnie za każdym razem, gdy oglądam twoje filmy. Jestem z ciebie dumna.
 
Jest mi tak przykro, że musiałaś tego doświadczyć. (…) Jesteś niesamowita i inspirująca.

Zobacz także: Modelka fitness wyrzucona z siłowni. Powód zaskakuje

RadioZET.pl/dailystar.co.uk