Obserwuj w Google News

Kupiła suknię ślubną przez internet. Otworzyła przesyłkę i zalała się łzami

2 min. czytania
13.02.2023 11:40
Zareaguj Reakcja

Jojo Hadid jest wschodzącą gwiazdą TikToka. Jej kanał obserwuje już ponad 134 tys. użytkowników. Influencerka zdradziła followersom, jak wyglądały jej poszukiwania idealnej sukni ślubnej. Jojo postanowiła zaryzykować i zdecydowała się na zakup kreacji przez internet. Gdy otworzyła przesyłkę, gorzko pożałowała swojej decyzji. - Zostałam bez sukienki przed samym ślubem – zaznaczyła w filmiku, płacząc.

Kupiła suknię ślubną przez internet
fot. shutterstock

Każda przyszła panna młoda, chce na ślubie prezentować się zjawiskowo. Przygotowania do tego wyjątkowego dnia zazwyczaj pochłaniają wiele czasu i są związane z ogromnymi emocjami. Stylizację ślubną, by zmniejszyć ryzyko wpadki, planuje się wiele miesięcy przed uroczystością. Sen z powiek spędza zwłaszcza wybór odpowiedniej sukni.

Redakcja poleca

Kupiła suknię ślubną przez internet. Myślała, że to „ta jedyna”

Jojo Hadid jest TikTokerką. Ze swoimi obserwatorami dzieli się różnymi trikami makijażowymi i pielęgnacyjnymi. Konto dziewczyny obserwuje ponad 134 tys. użytkowników aplikacji. Liczba ta stale rośnie.

TikTokerka postanowiła w sieci relacjonować przygotowania do swojego ślubu. Jojo Hadid chciała w tym szczególnym dniu wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo. Długo szukała idealnej sukni ślubnej. Spędziła wiele godzin na przeglądaniu stron internetowych. W końcu jednak natknęła się na kreacje, która ją oczarowała.

Suknia ślubna, która skradła serce TikTokerki na zdjęciach prezentowała się bardzo oryginalnie i szykownie. Była krótka, ale elegancka. Zachwycała przede wszystkim objętością. Bufiaste rękawy i liczne marszczenia dodawały kreacji charakteru.

Jojo Hadid nie zastanawiała się długo. Zakupiła wymarzony model i ze zniecierpliwieniem czekała na przesyłkę. Po kilku dniach paczka z wymarzoną suknią dotarła do jej mieszkania. Podekscytowana TikTokerka rozpakowała przesyłkę i… zaniemówiła. Suknia w ogólnie nie przypominała tej ze zdjęć.

TikTokerka zalała się łzami. „Zostałam bez sukienki przed samym ślubem”

Jojo Hadid przymierzyła suknię ślubną zaraz po tym, jak kurier wręczył jej paczkę. Dziewczyna nie mogą powstrzymać płaczu. Sukienka wykonana była z materiału bardzo marnej jakości, w niektórych miejscach prześwitywała. Była także o wiele za duża.

Ponadto kreacja, która dotarła do TikTokerki różniła się od tej ze zdjęć krojem. Brakowało jej objętości i marszczeń. Dekolt skonstruowany był w zupełnie inny sposób."O mój Boże” – westchnęła Jojo, gdy zobaczyła się w lustrze. Zaznaczyła także, że po tak intensywnych przeżyciach, będzie potrzebowała pomocy psychoterapeuty, by dość do siebie.

Zobacz również:  Tak tłumaczą swoją nieobecność goście weselni. Nagranie tiktokerki wywołuje burzę

Internautki komentują. „Tylko nie to”

Pod postem Jojo Hadid pojawiło się wiele komentarzy. Internautki pocieszały zdruzgotaną, przyszłą pannę młoda i życzyły jej, by szybko znalazła suknię o jakiej marzy. Wiele kobiet stwierdziło, że zakup sukni ślubnej przez internet, ich zdaniem, nie jest dobrym pomysłem.

Bez mierzenia, w życiu nie podjęłabym takiej decyzji - – zaznaczyła jedna z obserwatorek TikTokerki.

radioZET.pl/o2/pl