Obserwuj w Google News

Tiktokerka kupiła nowy dom. Na miejscu dokonała szokującego odkrycia

2 min. czytania
03.04.2023 13:11
Zareaguj Reakcja

Carly Rebecca po wielu miesiącach poszukiwań znalazła idealny dom dla swojej rodziny. Lokal wymagał jednak remontu, dlatego kobieta od razu przystąpiła do prac. Gdy zaczęła zrywać tapety ze ścian, dokonała szokującego odkrycia.

Tiktokerka kupiła nowy dom. Na miejscu dokonała szokującego odkrycia
fot. tiktok.com/@xcarlyrebeccax

Mama trójki dzieci Carly Rebecca od września 2022 roku szukała idealnego domu dla swojej rodziny. Po kilku miesiącach udało jej się znaleźć wymarzone lokum. W marcu br. kobieta odebrała klucze do budynku. 

Amerykanka nie zwlekała ani chwili i od razu przystąpiła do remontu. Chciała odświeżyć lokum przed wprowadzeniem się do niego jej bliskich. Carly zadecydowała, że zacznie od zerwania tapet. Podczas prac remontowych dokonała zaskakującego odkrycia.

Redakcja poleca

Kupiła nowy dom. Na miejscu dokonała szokującego odkrycia

Rebecca podzieliła się swoim odkryciem na TikToku, a do jej nagrania dotarł portal thesun.co.uk. Okazało się, że pod szarą tapetą w jednym z pokojów w nowym domu ukryte były rysunki bohaterów bajek Disneya. Na białej ścianie widniały malunki mnóstwa postaci pochodzących ze znanych i lubianych produkcji takich jak: "Pinokio", "Bambi", "Mała Syrenka", "Piękna i Bestia", "Aladyn", "Król Lew" czy "Królewna Śnieżka". 

Nagrania, w których Carly prezentuje swoje odkrycie, błyskawicznie obiegły sieć i stały się viralem. Jeden z filmów został obejrzany ponad 3 mln razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie kryją zaskoczenia. Wiele osób napisało, że być może był to kiedyś pokój dziecięcy, a gdy maluch podrósł, jego rodzice zdecydowali się zakryć malunki tapetą. 

Zobacz także:  Urządziła dom na różowo. "Mąż kocha mój gust"

Część użytkowników aplikacji zwróciła też uwagę na kilka szczegółów. Niektórzy zauważyli, że księżniczka Dżasmina z "Aladyna" wygląda inaczej niż w filmie - na rysunku ma jasną skórę, zaś w produkcji Dinseya postać ta miała śniadą karnację. Według internautów również z ilustracją Belli i Bestii jest coś nie tak. Otóż księżniczka ma taki wyraz twarzy, jakby chciała uciec od swojego tanecznego partnera.

Przerażające malunki na ścianach

Co ciekawe, w drugim pokoju Carly dokonała kolejnego zaskakującego odkrycia. Tym razem pod tapetą ukryte były o wiele bardziej przerażające malunki. Na ścianie widniały ciemne ilustracje przedstawiające cmentarze, nietoperze i duchy. 

Zobacz także:  Mieszkają w kościołach. Gość w dom, Bóg w dom?

RadioZET.pl/thesun.co.uk/o2.pl