Obserwuj w Google News

Teściowa zrujnowała baby shower. „Ale się wku*wiłam”

3 min. czytania
01.06.2023 09:32
Zareaguj Reakcja

Baby shower to dla przyszłych rodziców wyjątkowe wydarzenie. Razem z bliskimi świętują nadchodzącą zmianę stylu życia, miło spędzają czas i ujawniają płeć dziecka. Niestety – nie wszyscy wspominają to dobrze. W sieci pojawiło się nagranie z imprezy zrujnowanej przez teściową ciężarnej kobiety. Internautki nie kryją oburzenia.

Teściowa zrujnowała baby shower.
fot. @jessicabaileyhassan/TikTok, Galina F/Shutterstock

Do filmu dotarła tiktokerka Jessica Bailey Hasan, w Internecie zajmująca się głównie działalnością satyryczną i komentatorską. Podzieliła się z obserwatorami własnymi przemyśleniami na temat znalezionego zapisu z baby shower (czasami określanego w Polsce mianem bociankowego). „Panie, oto wasz znak, jeśli [on] jest maminsynkiem” – powiedziała, oglądając film z feralnego dnia. Widać na nim, że na zorganizowaną przez parę imprezę przybyło wielu członków rodziny i mnóstwo przyjaciół. Ujawnienie płci dziecka zaaranżowano w formie strzelających tub z confetti – rozdano je uczestnikom przyjęcia i poproszono, by na określony sygnał jednocześnie z nich skorzystali.

Szczęśliwa para wraz z gośćmi wypuszcza w powietrze confetti, które okazuje się niebieskie - co oznacza, że na świat przyjdzie syn. Noszącej dziecko kobiecie nie jest jednak dane cieszyć się z tego wraz z mężem, bo kilka sekund później teściowa rujnuje wydarzenie.

Redakcja poleca

Baby shower zniszczone przez teściową. Jej synowa była załamana

Po wystrzeleniu z tub niebieskiego confetti do przyszłego ojca podbiega jego mama i rzuca mu się na szyję. Nie czeka, aż mężczyzna przytuli żonę, ale po prostu wbiega na schody, na których stoi para i zaczyna serdecznie ściskać swojego syna. Mina jego ciężarnej partnerki mówi sama za siebie: kobieta jest niezadowolona i zniesmaczona na własnym baby shower.

Jessica Bailey Hasan mówi, że gdy za pierwszym razem zobaczyła nagranie, myślała, że do meżczyzny podbiega dziecko z pierwszego małżeństwa. Gdy jednak zorientowała się, że to jego matka, nie kryła zdegustowania: "Nie poczekała nawet, aż uściśnie żonę. Mój Boże, wyobraźcie sobie, że jesteście tą kobietą w ciąży, przeszłyście przez całe planowanie imprezy, zorganizowałyście ogłoszenie płci dziecka, czekałyście. Musiałyście trzymać wiedzę tylko dla siebie – a to wszystko dla tej chwili. (…) Spójrzcie na jej twarz – jest absolutnie załamana".

Zobacz także: Jest dorosła i mieszka z rodzicami. Zabraniają jej wychodzić samej z domu

Baby shower nie było udane. „Ale się wku*wiłam”

Jessica zauważa, że mężczyzna z nagrania nawet nie spojrzał w radosnej chwili na swoją ciężarną żonę, tylko całkowicie skupił się na przytulaniu mamy. Sytuacje jest dość niezręczna – smutna kobieta stoi osamotniona i z rozczarowaną miną, nie wiedząc, co robić, a ojciec dziecka ściska jej teściową. Internautki nie kryją oburzenia:

Nawet nie zadała sobie trudu, żeby przytulić KOBIETĘ W CIĄŻY, NOSZĄCĄ JEJ WNUKA.
Ta, i tylko spójrzcie na niego. Jest szczęśliwy. Powinna uciekać, zanim teściowa zacznie nazywać dziecko „jej maluszkiem”.
O rany, ale się wku*wiłam.

Zobacz także: Tak ubrała się na komunię syna. Cekinowa sukienka mini i toczek na głowie

Użytkowniczkom udało się znaleźć kobietę z nagrania - Alyssę. Okazuje się, że w międzyczasie jej synek przyszedł już na świat. Komentarze pod większością jej filmów – w tym nagraniem z baby shower – są wyłączone. Wszystko wskazuje jednak na to, że świeżo upieczona mama nadal nie darzy teściowej sympatią. Pod TikTokiem dokumentującym, jak Alyssa spędza z bliskimi Memorial Day (święto upamiętniające amerykańskich obywateli, którzy zginęli podczas służby wojskowej), ktoś napisał „Świętowanie bez teściowej!”. Bohaterka viralowego filmu odpowiedziała krótko: „Dokładnie! To jest moja rodzina!”.

Angelina Jolie z dziećmi na czerwonym dywanie
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl