Obserwuj w Google News

Takiej Kate Middleton jeszcze nie widzieliśmy. Urocze kadry

2 min. czytania
06.02.2023 09:14
Zareaguj Reakcja

Kate Middleton została twarzą nowego projektu. #ShapingUs ma podnieść społeczną świadomość na temat kluczowej roli wczesnych lat dzieciństwa w rozwoju każdego człowieka. Księżna Walii, by wesprzeć idee postanowiła podzielić się z internautami niepublikowanym dotąd zdjęciem z dzieciństwa. Pod instagramowym postem żony księcia Williama w okamgnieniu posypały się pełne zachwytów komentarze. 

Kate Middleton
fot. Chris Jackson/Press Association/East News

Królewska fundacja „Center of Early Childchood” we wtorek (31 stycznia) uruchomiła kolejną dużą kampanię świadomościową. #ShapingUs, jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie projektu, ma na celu systematyczne podnoszenie świadomości społecznej na temat kluczowej roli wczesnych lat życia dziecka w jego ogólnym rozwoju.

Kate Middleton stała się twarzą nowego królewskiego przedsięwzięcia. Księżna Walii podczas spotkania ze studentami University of Leeds oraz członkami i członkiniami Child Friendly Leeds opowiedziała o tym, co chciałaby zdziałać, kierując kampanią.

Redakcja poleca

Kate Middleton wspiera kampanię w mediach społecznościowych

To jednak nie koniec promocji #ShapingUs. Kate Middleton postanowiła wesprzeć kampanię publikując na książęcym Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa. Kadr przedstawia księżną Walii w czułych objęciach taty. Żona następcy tronu Wielkiej Brytanii na fotografii ma zaledwie kilka miesięcy. Wygląda uroczo!

- Chcielibyśmy, abyście w ten weekend spędzili czas ze swoimi przyjaciółmi, rodzinami, współpracownikami i najbliższymi, rozmawiając o swoim wczesnym dzieciństwie i o tym, jak te lata ukształtowały wasze życie – napisali pod postem administratorzy książęcego profilu. I dodali, że zdjęcie małej Kate ma „pomóc w tych rozmowach” i wywołać na twarzach obserwatorów uśmiech.

Zobacz również:  Księżna Kate w marynarce z Zary za 99,90 zł. Ten model to hit

Tak Kate Middleton wyglądała jako dziecko. „Wykapany Louis”

Zdjęcie małej Kate Middleton bardzo spodobało się jej fanom i miłośnikom monarchii. Pod postem w okamgnieniu zaroiło się od komentarzy. Internauci dziękowali swojej ulubienicy za zaangażowanie w kolejną ważną kampanię świadomościową, jednocześnie doceniając tę inicjatywę.

Oczywiście pod postem nie brakowało także komplementów. Obserwatorzy profilu Prince and Princess of Wales niemal jednogłośnie stwierdzili, że Kate Middleton była wyjątkowo słodkim i uroczym bobasem. Zwrócili także uwagę na to, że żona księcia Williama na opublikowanej fotografii wyglądem przypomina jednego ze swoich synów, księcia Louisa.

- Myślałem, że to Louis. Tak bardzo cię przypomina – napisał jeden z użytkowników Instagrama. Podobnych głosów nie brakowało.

Louis jest twoim bliźniakiem
Wykapany Louis

radioZET.pl