Obserwuj w Google News

Takie śniadanie dostała w polskim szpitalu. "Padłem ze śmiechu"

2 min. czytania
24.03.2023 09:47
Zareaguj Reakcja

Pan Rafał otrzymał od swojej koleżanki zdjęcie śniadania, które zaserwowano jej w polskim szpitalu. "Padłem ze śmiechu, jak to zobaczyłem. Kciuka kucharzowi urwało" - napisał na Twitterze. Internauci komentują.

Takie śniadanie dostała w polskim szpitalu. "Padłem ze śmiechu"
fot. Shutterstock/twitter.com/Rafik__23

Wiele osób narzeka na posiłki serwowane w szpitalach. Niektórzy twierdzą, że dania są małe, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Na Facebooku powstała nawet grupa "Jedzenie w szpitalach", gdzie pacjenci publikują zdjęcia tego, co wylądowało na ich talerzach. Ostatnio głos w tej sprawie postanowił zabrać też pan Rafał. 

Redakcja poleca

Takie śniadanie dostała w polskim szpitalu

Pan Rafał otrzymał od swojej koleżanki zdjęcie śniadania, które zaserwowano jej w jednym z polskich szpitali. Mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom. "Padłem ze śmiechu, jak to zobaczyłem" - skwitował. Użytkownik aplikacji postanowił opublikować fotkę posiłku na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jak widać na zdjęciu, koleżanka pana Rafała dostała bardzo skromne danie. Na jej szpitalnym talerzu wylądowały dwie kromki chleba, kawałek parówki i niecały listek sałaty. "Dzisiejsze śniadanie w polskim szpitalu. Padłem ze śmiechu, jak to zobaczyłem. Kciuka kucharzowi urwało. A ta sałatka. Ps. Ale koleżanki szkoda..." - napisał pan Rafał na swoim profilu na Twitterze.

Zobacz także:  Mama rozcięła plastikową zabawkę dziecka. Obrzydliwe, co znalazła w środku

Internauci komentują: "W więzieniu lepiej karmią"

Post mężczyzny opublikowany w mediach społecznościowych spotkał się z żywą reakcją internautów. W ciągu kilku dni zobaczyło go ponad 175 tys. osób. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy Twittera nie kryją swojego zdziwienia.

Proszę o przepis na tę sałatkę. 
 
W więzieniu lepiej karmią.
 
Ten listek sałaty, to pewnie pani salowej przypadkiem z kanapki spadł - piszą internauci.

Pojawiły się też głosy, że "szpital jest od leczenia". "Szpital to nie restauracja. Tam się idzie na leczenie, a dieta sprzyja leczeniu. Tak naprawdę, to w procesie zdrowienia ludzi organizm nie potrzebuje marnować energii na trawienie nadmiernej ilości pożywienia. Koleżanki nie szkoda - z głodu nie umrze, a jak wyjdzie, to nadrobi" - skomentował jeden z internautów.

Niektórzy użytkownicy Twittera zaczęli też zastanawiać się, dlaczego kobieta dostała taki posiłek. Dopytywali pana Rafała o to, czy przypadkiem jego koleżanka nie miała zaplanowanego jakiegoś zabiegu i dlatego otrzymała skromne danie. "Nic z tych rzeczy. Koleżanka leży na obserwacji do poniedziałku. Ogólnie wszystko jest OK" - odpowiedział autor wpisu.

Część osób zaczęła również dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z jedzeniem w szpitalach. Niektórzy pod postem pana Rafała opublikowali zdjęcia posiłków, które zaserwowano im w ich placówkach medycznych. Jeden z użytkowników zażartował, że miał wersję "na wypasie" - na jego talerzu można zobaczyć kilka kromek chleba, masło, dwa plasterki szynki i niewielki kawałek ogórka.

Zobacz także:  Dyrektorka miała kazać uczennicy pokazać bieliznę. Matka pozywa szkołę

RadioZET.pl