Obserwuj w Google News

To nagranie ze ślubu Harry'ego i Meghan Markle podbija sieć. „Ela już wiedziała…”

2 min. czytania
24.02.2023 12:38
Zareaguj Reakcja

Brytyjskie media zawsze opisywały relację Meghan Markle oraz królowej Elżbiety II jako skomplikowaną. Internauci znaleźli dowód na to, że władczyni rzeczywiście mogła nie przepadać za żoną swojego wnuka. Po TikToku krąży film, na którym widać, jak monarchini zareagowała na widok sukni ślubnej Meghan Markle.

ak królowa Elżbieta II zareagowała na suknię ślubną Meghan
fot. 0000064/Reporter/ DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

O Harry'm i Meghan Markle ostatnimi czasy jest bardzo głośno. Serial dokumentalny, który pojawił się na platformie streamingowej Netflix oraz autobiografia młodszego syna króla Karola III pod wymownym tytułem „Ten drugi” sprawiły, że jego relacje z „royalsami” znów stały się popularnym tematem dyskusji.

Miłośnicy monarchii w social mediach analizują wydarzenia z przeszłości i próbują dopatrzyć się dowodów na to, że relacje w rodzinie królewskiej zawsze były skomplikowane i trudne. Okazuje się, że symptomów rozłamu wśród brytyjskiej arystokracji nie brakowało.

Redakcja poleca

Tak królowa Elżbieta II zareagowała na suknię ślubną Meghan. „Ona wiedziała”

Na TikToku coraz większą popularnością cieszy się nagranie, na którym porównano reakcje Elżbiety II na widok sukni ślubnych księżnej Kate i Meghan Markle. Filmik ma już ponad 6 mln odtworzeń. Liczba ta stale rośnie. Internauci są bowiem przekonani, że monarchini nie spodobała się ślubna kreacja żony młodszego wnuka. Dlaczego?

Na ślubie księcia Williama oraz Kate Middleton królowa Elżbieta II była niezwykle radosna. Monarchini rozpromieniła się na widok młodej pary, dokładnie prześledziła wzrokiem suknię ślubną Kate, a później delikatnie skinęła głową w jej stronę. Zdaniem internautów gest należy uznać za aprobatę i wyraz sympatii.

Królowa zupełnie inaczej zachowała się na ślubie młodszego wnuka. Gdy para młoda weszła do kaplicy, monarchini nawet nie spojrzała w stronę Meghan Markle. Elżbieta II naburmuszona i smutna siedziała w ławce. Nagranie nie zarejestrowało żadnych miłych odruchów. Użytkownicy Tiktoka twierdzą, że władczyni musiała nie spodobać się kreacja panny młodej.

Zobacz również:  Elżbieta II często sięgała po ten napój. Przyrządzisz go bardzo szybko

„Sukienka nie ma tu żadnego znaczenia”. Internauci mają swoją teorię

Niektórzy internauci postanowili pójść o krok dalej. Pod popularnym na TikToku filmem nie brakuje bowiem komentarzy, nawiązujących do tzw. megxitu.

Miłośnicy zmarłej Elżbiety II są bowiem przekonani, że oschła reakcja władczyni na ślubie Meghan Markle i Harrego nie była jedynie wyrazem braku aprobaty wobec sukni panny młodej. Monarchini, według nich, miała już wówczas przeczuwać, że żona młodszego wnuka będzie próbowała namieszać w relacjach rodzinnych.

Sukienka nie ma tu żadnego znaczenia. Chodzi o osobę.
Długo nie trzeba było czekać. Ela już wiedziała...

RadioZET.pl/plejada.pl