Obserwuj w Google News

Ta radosna pogodynka podbiła TikToka. Kobieta zatańczyła na wizji

2 min. czytania
04.08.2023 13:01
Zareaguj Reakcja

To będzie dobry, słoneczny dzień – można uznać po obejrzeniu prognozy pogody w wykonaniu energicznej prezenterki. Nagranie z greckiej telewizji Alpha TV podbija internet. Wszystko za sprawą Eleni Tsolaki, uśmiechniętej pogodynki, która zatańczyła przed kamerą i wywołała uśmiech nie tylko u widzów, ale i prowadzących w studio.

Ta prognoza pogody wprawiła wszystkich w dobry nastrój
fot. @elenitsolaki/Instagram, Alpha TV, @guidetoai/TikTok

„Tylko pozytywna energia!” - piszą zachwyceni internauci pod nagraniem, które szturmem podbiło TikToka. Prognoza pogody z greckiego programu śniadaniowego wprawiła w dobry nastrój nie tylko krajową widownię. Do nagrania, na którym prezenterka Eleni Tsolaki tańczy przy mapie, dotarł portal Wirtualna Polska Kobieta.

Redakcja poleca

Ta prognoza pogody zachwyciła widzów i internautów. Prezenterka zatańczyła w studio

Nic nie wskazywało, że ta prognoza pogody stanie się hitem sieci – a jednak! Prezenterka Eleni Tsolaki zaczęła dość spokojnie: omówiła, czego mogą spodziewać się Grecy w nadchodzących dniach. W połowie wystąpienia jej sposób przekazania informacji uległ jednak nagłej zmianie. Uśmiechnięta pogodynka postanowiła wykonać zaimprowizowany układ choreograficzny do utworu wokalisty Kostasa Doxasa – To Tragoudi Tou Kairou (Happy Day). Jej widowisko z podskokami i piruetami z uśmiechem obserwowali prowadzący w studio, którzy również kiwali się w rytm muzyki.

W opisie TikToka, który upowszechnił w sieci wystąpienie Eleni, czytamy: „Normalna prognoza pogody? Nie na warcie Eleni Tsolaki! Grecka reporterka podbiła internet po swoim wymyślnym występie”.

Zobacz także: Co robić w wakacje, gdy pada deszcz? Zabij nudę w domu

Prognoza pogody podbiła sieć. „Grecy wiedzą, jak cieszyć się życiem”

Użytkownicy TikToka nie kryją zachwytu. Wśród komentarzy pod nagraniem można przeczytać: „Świetny sposób na rozpoczęcie dnia. Grecy wiedzą, jak cieszyć się życiem”, „Fantastycznie”, „Tylko pozytywna energia”. Pojawiły się również sarkastyczne odniesienia do prognozy pogody z innych krajów, wskazujące na humor uzależniony od warunków meteorologicznych:

Grecja: dzisiaj żadnych chmur ani deszczu! Wielka Brytania: znacie już prognozę pogody…

Pojawiły się również nieliczne głosy krytyki, zwracające uwagę na brak profesjonalizmu prezenterki czy nawet sugerujące lekcje śpiewu (!). Nic nie wskazuje jednak na to, by Tsolaki specjalnie się tym przejęła – obecnie realizuje własny program zatytułowany „Open weekend” i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

Nie przegap

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl