Obserwuj w Google News

Spuściła pierścionek w toalecie. Odnalazł się po 13 latach

2 min. czytania
29.05.2023 11:57
Zareaguj Reakcja

Mary Strand otrzymała od męża wyjątkowy prezent. Z okazji 33. rocznicy ślubu mężczyzna sprezentował ukochanej ekstrawagancki, diamentowy pierścionek. Niestety – żona nie mogła zbyt długo nacieszyć się podarunkiem, ponieważ...przypadkowo spuściła go w toalecie. Na odnalezienie zguby musiała czekać wiele lat.

Pierścionek spuszczony w toalecie odnalazł się po 13 latach.
fot. iSlumber/Shutterstock, KARE 11/YouTube

Mieszkanka miasta Roger w amerykańskim stanie Minnesota długo nie potrafiła pogodzić się ze stratą. 13 lat temu podczas wizyty w toalecie nie tylko zgubiła pierścionek, ale i przypadkowo spuściła go z wodą w sedesie. Ozdoba zsunęła się z jej palca i zniknęła w muszli klozetowej, a Mary – zajęta myciem rąk – pociągnęła za spłuczkę. Prezent od męża Dave’a zginął w toaletowych odmętach.

Myślałam, że już nigdy nie kupi mi żadnego pierścionka - – stwierdziła ze śmiechem kobieta, która wiele lat wcześniej zgubiła również pierścionek zaręczynowy.

Wyjątkowy podarunek na 33. rocznicę ślubu odnalazł się jednak 13 lat później i zaledwie 300 metrów od domu Strandów.

Redakcja poleca

Pierścionek z toalety znaleziony w oczyszczalni. Trafił do właścicielki po 13 latach

John Tierney, kierownik ds. konserwacji mechanicznej w oczyszczalniach ścieków w radzie miejskiej, pracował pamiętnego dnia nad usuwaniem odpadów z jednej z maszyn. Razem ze współpracownikami dostrzegł w odpadach coś błyszczącego. Przedmiot okazał się po oczyszczeniu pierścionkiem, i to nie byle jakim – wykonanym z 10-karatowego złota, w które wkomponowano diamenty.

Zobacz także: Zgubiła aparat. 13 lat później zobaczyła swoje prywatne zdjęcia na Facebooku

Rada Miejska opublikowała na Twitterze informację o nietypowym znalezisku. Zgłosiło się wiele osób, ale dopiero zdjęcie pierścionka wysłane przez Mary Strand pasowało do ozdoby, która trafiła do oczyszczalni.

Pierścionek odnaleziony w niezwykłym miejscu. Kobieta założy go na następną rocznicę

Mąż Mary – Dave – prowadzi firmę kanalizacyjną. Przyznaje, że wcześniej próbował odnaleźć zagubiony pierścionek na własną rękę. Używał nawet specjalnej kamery, by znaleźć w odmętach toalety ozdobę. Mimo to wszystkie wysiłki spełzły na niczym. Małżeństwo musiało czekać 13 lat na miłą niespodziankę.

Zobacz także: Żółta zawiesina pojawiła się na wodzie. Nadleśnictwo tłumaczy, czy należy się bać

Według informacji portalu KARE 11, samo miejsce odnalezienia pierścionka jest niezwykłe – ozdoba, którą odkrył John Tierney wraz z pracownikami, pojawiła się w stacji oczyszczania wody przy Diamond Lake Road, czyli ulicy Diamentowego Jeziora.

Mary przyznaje, że nadal jest w szoku. Planuje odrestaurować pierścionek i założyć go na zbliżającą się 46. rocznicę ślubu. Miejmy nadzieję, że tym razem będzie strzec ozdoby jak oka w głowie!

Czego nie zakładać na wesele?
5 Zobacz galerię
fot. Dmytro Sheremeta/Shutterstock

RadioZET.pl/KARE 11/Good News Network