Obserwuj w Google News

Skończyła 52 lata i tryska energią. "Jesteś gwiazdą swojego życia"

2 min. czytania
25.08.2023 17:28
Zareaguj Reakcja

Skończyła 52 lata i zachwyca znakomitą kondycją. Radzi kobietom w średnim wieku, aby bardziej doceniały siebie i wzmacniały poczucie własnej wartości. Ona sama nie przejmuje się krytyką, nawet gdy ktoś zarzuca jej, że nie ubiera się stosownie do wieku.

Ma 52 lata i zachwyca formą
fot. Instagram.com/msstarmonroe

W sieci jest mnóstwo przykładów kobiet, dla których czas wręcz się zatrzymał. Wiele z nich twierdzi, że to nie tylko wynik ćwiczeń czy diety, ale przede wszystkim podejścia do życia. Niedawno pisaliśmy o 52-letniej Denise, która w ogóle nie wygląda na swój wiek. Jej zdaniem kluczem do dobrego samopoczucia są nie tylko regularne ćwiczenia, ale również pozytywne nastawienie.

Na ten temat dużo mówi także inna influencerka działająca w sieci jako „starmonroe”, o której pisze thesun.co.uk. Kobieta jest po pięćdziesiątce, ale swoją energią mogłaby obdzielić kilkanaście znacznie młodszych od siebie osób.  Namawia innych do tego, aby przestali myśleć o swoim wieku i po prostu cieszyli się życiem.

Redakcja poleca

Ludzie nie mogę uwierzyć w jej wiek. Jest inspiracją dla innych

52-latka działa prężnie na TikToku, na którym prowadzi profil o nazwie "starmonroe". W sumie obserwuje go już ponad 60 tysięcy osób. Na co dzień kobieta jest psychoterapeutką i zajmuje się coachingiem relacji. Denerwuje ją to, że kobiety w średnim wieku często słyszą komentarze w stylu "Nie masz już 20 lat", "Pogódź się z losem" itp. Zachęca je jednak do tego, aby wzięły los w swoje ręce, wyszły ze strefy komfortu i robiły to, na co mają ochotę.Sama jest tego doskonałym przykładem. "Nie kupuję narracji społeczeństwa na temat tego, co starsze kobiety powinny, a czego nie powinny robić. Żyję zgodnie z mądrością duszy i ciała." - pisze w jednym ze swoich postów na Instagramie.

Tiktokerka stara się korzystać z życia na 100%. Nie wstydzi się swojego wyglądu, chociaż nierzadko słyszy komentarze, że jej stroje nie są adekwatne do jej wieku. Uwielbia odważne, wyraziste kolory, chętnie nosi topy i krótkie szorty. Nie ma oporów także przed tym, aby pozować w stroju kąpielowym. Cały czas powtarza, że nie musi nikomu nic udowadniać i nie przejmuje się tym, co myślą o niej inni ludzie:

Zobacz także: Skończyła 76 lat. Ludzie zazdroszczą jej znakomitej formy  

Motywuje kobiety do tego, by uwierzyły w siebie. Internauci komentują

Przebojowa 52-latka doskonale radzi sobie w social mediach, zdobywając coraz więcej fanów. Wiele osób nie może się nadziwić, że mimo upływu lat kobieta wciąż jest w takiej znakomitej formie:  "Wyglądasz świetnie", "Jesteś niesamowita" - piszą użytkownicy.

Mnóstwo internautów nie tylko zachwyca się jej kondycją, ale też docenia to, co ma do przekazania innym. Nagrania psychoterapeutki są inspiracją dla wielu kobiet: "Uwielbiam twoje posty, dzięki, że są takie podnoszące na duchu" - można przeczytać w komentarzach.

Nie przegap
Danuta Stenka w czarnej koszulce i krótkich włosach
15 Zobacz galerię
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News