Obserwuj w Google News

Schudła 50 kilogramów. Przemiana zapiera dech. "Inspiracja"

2 min. czytania
05.04.2023 09:26
Zareaguj Reakcja

TikTokerka w social mediach pochwaliła się spektakularną metamorfozą. Jeszcze niedawno ważyła 50 kilogramów więcej. Postanowiła jednak zawalczyć o szczupłą sylwetkę oraz zdrowie. Motywacją były dla kobiety jej dzieci. Veronica chciała, by pociechy były z niej dumne. Jej przemiana zachwyca!

Schudła 50 kilogramów
fot. TikTok@__ronika_weronika&shutterstock/Viktor Gladkov

Dziś Veronica może się pochwalić szczupłą i wysportowaną sylwetką. O takiej figurze marzy wiele pań na całym świecie. Kobieta nie zawsze jednak wyglądała tak zachwycająco. W przeszłości TikTokerka nie dbała o siebie – nie zwracała uwagi na dietę i unikała aktywności fizycznej. Co spowodowało, że zmieniła przyzwyczajenia?

Dla dzieci postanowiła się zmienić. Schudła 50 kilogramów

Veronica zrozumiała, że musi o siebie zadbać, gdy urodziła trzecie dziecko. Chciała być dla swoich pociech oparciem, potrzebowała więc siły i energii, żeby wychować maluchy i nadążyć za ich pomysłami. Kobieta nie czuła się wystarczająco dobrze w swoim ciele. Nadwaga sprawiała, że podczas aktywności fizycznych szybko się męczyła. Boczki i masywne uda odbierały jej pewność siebie.

Konsekwencja i upór sprawiły, że Veronica schudła 50 kilogramów. O swojej drodze kobieta opowiedziała w mediach społecznościowych. Podkreśliła, że zdecydowała się na ten krok, by zmotywować inne młode mamy do walki o siebie i swój komfort. 

Jeśli naprawdę czegoś chcesz, możesz to osiągnąć - – zaznaczyła.

Zobacz również:  Schudła 45 kg i zdradziła, jak to zrobiła. Wyeliminowała z diety cztery produkty

Jak Veronica osiągnęła swój cel?

Veronica odradziła internautkom drakońskie diety, które – w założeniu – mają szybko przynieść spektakularne efekty. Zaznaczyła, że w przypadku odchudzania nie ma dróg na skróty. Należy przygotować solidny plan żywieniowy i konsekwentnie go stosować. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć cel, jednocześnie zachowując zdrowie i dobre samopoczucie. – Jadłam małe porcje, wysokobiałkowe i niskotłuszczowe. Nie podjadałam między posiłkami – zdradziła na TikToku młoda mama.

Kobieta podkreśliła także, że bardzo ważna jest regularna aktywność fizyczna. Szczupła sylwetka to z pewnością marzenie wielu kobiet, jednak organizm powinien być także silny. Veronica pokochała aktywność fizyczną i zaczęła systematycznie odwiedzać siłownie. Jak przystało na młodą mamę, regularnie spaceruje. Tak buduje swoją wytrzymałość

Redakcja poleca

„Jesteś moją inspiracją”. Internautki biją brawo

Veronica opublikowała na TikToku krótki film – porównanie jej obecnej sylwetki oraz figury sprzed lat. Nagranie bardzo spodobało się internautkom. Kobiety w komentarzach gratulowały młodej mamie przemiany.

Jesteś moją inspiracją!
Jak nastolatka!

RadioZET.pl