Obserwuj w Google News

Schudła 18 kilogramów. Twierdzi, że zrobiła to przypadkiem

2 min. czytania
13.06.2023 14:05
Zareaguj Reakcja

Influencerka zajmująca się w sieci sportem i zdrowym odżywianiem zdradziła obserwatorom, że w przeszłości ważyła o 18 kilogramów więcej. Zrzuciła je za pomocą eliminacji trzech rzeczy, a wszystko stało się – jak to określiła – przez przypadek. Teraz podpowiada swoim obserwatorom, jak schudnąć w naturalny sposób.

Trenerka zdradziła, jak schudnąć. Sama zrobiła to "przypadkiem".
fot. @alexx.fitt/TikTok

Alexandra Matejski jest Kanadyjką polskiego pochodzenia. Pracuje jako trenerka, sprzedając elektroniczne przewodniki dotyczące diet i treningów. Dużą część marketingu swojej działalności opiera na własnej historii – publikuje swoje zdjęcia „przed” i „po” oraz szczegółowo opisuje, jakie błędy zdarzało jej się popełniać, gdy była dopiero na początku drogi.

Tym razem fitnessowa influencerka nagrała film specjalnie dla osób zastanawiających się, jak schudnąć. W nagraniu wymienia trzy rzeczy, które przestała robić, a które zaowocowały – w pewnym sensie niechcący - zgubieniem kilogramów.

Redakcja poleca

Jak schudnąć 18 kilogramów? Influencerka zrezygnowała z trzech rzeczy

Alex twierdzi, że w przeszłości zdarzało jej się wykonywać wiele intensywnych ćwiczeń cardio. To trening wydolnościowy, którego zadaniem jest pobudzić serce do wzmożonej pracy. „Moje ciało było wykończone” – opisuje obrazowo influencerka, twierdząc, że wycieńczony organizm zatrzymywał w ten sposób tłuszcz. Porzuciła zatem wykonywanie ćwiczeń z tak dużą częstotliwością – trenowała w ten sposób rzadziej.

Drugą rzeczą, z której warto zrezygnować jako osoba niemająca pomysłu na to, jak schudnąć, jest...dieta. To zaskakujące, ale – jak uważa trenerka – skuteczne. Wcześniej posiłki Alex były monotonne i opierały się głównie na spożywaniu ryżu, kurczaka i brokułów. Kobieta przestała liczyć kalorie i skupiła się na rozsądnym, ale nie restrykcyjnym odżywianiu.

Dodałam trochę więcej miłości do moich posiłków - – opowiada z uśmiechem Matejski.

Trzecią rzeczą, z której zrezygnowała Alex, jest negatywne nastawienie do samej siebie. Influencerka przestała się krytykować i mówić o sobie z pogardą. „To bardzo ważne” – podkreśla. Zauważa, że sama była zaskoczona tym, jak zmiana trzech rzeczy wpłynęła na liczbę na wadze.

Zobacz także: Ludzie krytykują jej strój na siłownię. "Będę nosić to, co chcę"

Jak schudnąć, rezygnując z trzech rzeczy. Internauci komentują

Film opublikowany przez Alex na TikToku obejrzano do tej pory ponad 2 miliony razy. Zaintrygowani użytkownicy dopytują o szczegóły oraz dzielą się własnymi doświadczeniami i poradami związanymi z tym, jak schudnąć. Jedna z internautek pisze: „O rany, ta ciałopozytywność WYMIATA! Też zmieniłam te rzeczy i schudłam 4,5 kilograma”.

Inne osoby podkreślają jednak, że rady Matejski nie znajdą zastosowania u osób z inną przemianą materii czy nawet odmienną budową ciała. „Wszyscy są różni” – twierdzą.

Zobacz także: Ma już wnuki. Ludzie zazdroszczą jej wyglądu i kondycji

zielona herbata
6 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/fakt.pl