Obserwuj w Google News

Tych rzeczy nie zmienisz w facecie, choćbyś bardzo się starała. Ma to we krwi

3 min. czytania
14.12.2020 15:41
Zareaguj Reakcja

Każdy z nas ma pewne nawyki, które weszły mu już w krew. Okazuje się, że mężczyźni są przyzwyczajeni do kilku rzeczy, których pod żadnym pozorem nie są w stanie zmienić.

Mężczyzna leniuchuje na kanapie z kotem
fot. Shutterstock

Każdy z nas ma pewne przyzwyczajenia, których nie jesteśmy w stanie zmienić. Nawet gdy oczekuje od nas tego nasz partner. Zazwyczaj jest tak, że to kobiety robią wszystko, żeby dopasować usposobienie ukochanego do swoich przyzwyczajeń. Nie na wszystko jednak jesteśmy w stanie wpłynąć. Okazuje się, że mężczyźni mają kilka cech i nawyków, których po prostu nie są w stanie zmienić. Nawet w imię wielkiej miłości.

Zobacz także: Te rzeczy unieszczęśliwiają twojego faceta. On nigdy ci o tym nie powie

Rzeczy, których nie da się zmienić w mężczyźnie

Portal Papilot.pl przedstawił rzeczy, które są typowe dla mężczyzn. Okazuje się, że tych przyzwyczajeń panowie nie są w stanie zmienić, nawet jeżeli bardzo kogoś kochają.

Redakcja poleca

Czy jednak w ogóle powinnyśmy oczekiwać od nich, żeby z tego zrezygnowali? Przecież oni tego potrzebują jak powietrza. Wybrałyśmy 7 największych przyzwyczajeń. 

1. Dałby się pokroić za swoją pasję

Większość mężczyzn uwielbia piłkę nożną. Znasz ten moment, kiedy on ogląda mecz i w ogóle nie słyszy, co do niego mówisz? To typowe i warto się do tego przyzwyczaić, bo facet nie jest w stanie tego zmienić. Podobnie jest z innymi pasjami. To nie musi być sport, może twój ukochany woli grę na gitarze lub na komputerze? Po prostu to uszanuj i staraj się wówczas nie zawracać mu głowy.

2. Ma swoje przyzwyczajenia żywieniowe

Kobiety z reguły starają się zdrowo odżywiać i nie są w stanie zrozumieć, że ich ukochany nie potrafi zrezygnować z tabliczki czekolady po kolacji lub paczki chipsów do filmu. Niestety mężczyźni nie lubią się dostosowywać w takich sytuacjach. To samo dotyczy jego ulubionego trunku. Piwo w sobotni wieczór może być dla niego świętością i warto, żebyś się do tego przyzwyczaiła. 

3. Lubi leniuchować

Bo kto z nas nie lubi powylegiwać się na kanapie? O ile kobiety jednak są w stanie pokonać to uczucie, bo np. trzeba zrobić obiad lub zająć się dziećmi, o tyle mężczyźni w większości nie mają takiego instynktu. Oczywiście możesz go poprosić o pomoc i denerwować się, gdy nie będzie cię wspierał, ale nie unoś się od razu, gdy po zrobieniu ci herbaty znów rozłoży się na kanapie przed telewizorem. 

4. Musi mieć ostatnie słowo

Większość mężczyzn ma w sobie poczucie nieomylności. Uwielbiają też być przywódcami stada. Dlatego też nie lubią pytać nikogo o drogę i denerwują się, gdy twierdzisz, że hydraulik lepiej naprawi kran. Daj mu się wykazać. Najwyżej potem będzie żałował swojego podejścia. I staraj się go nie krytykować, bo może to źle znieść. 

5. Uwielbia wygłupiać się z kumplami

Każda z nas kocha babskie wieczory, oglądanie filmów w maseczce i picie wina z przyjaciółką. Mężczyźni mają podobnie. Oni jednak muszą od czasu do czasu wyszaleć się z kumplami na mieście. Staraj się wówczas zrozumieć go i nie być chorobliwie zazdrosną. Zaufanie w związku to podstawa.

6. Ma swój styl

Wiele z nas, gdy wyobraża sobie perfekcyjnego faceta, widzi Jamesa Bonda w idealnie skrojonym garniturze. Lepiej dostosujcie swoje marzenia do rzeczywistości. Żaden facet nie chodzi codziennie idealnie wystylizowany. My z resztą też nie paradujemy każdego dnia ubrane jak na paryskim wybiegu. Uwierz, że facet w dresach też może być seksowny. 

7. To w głębi duszy mały chłopiec

Mężczyźni, nawet ci najbardziej dojrzali, przez całe życie skrywają wewnątrz siebie małego chłopca. Czy wasi faceci zaczynają zachwycać się, gdy zobaczą małego kotka lub uwielbiają wygłupiać się z waszą siostrzenicą? A może cieszą się jak dziecko, gdy dostaną resoraka na urodziny? Same przyznajcie, to naprawdę urocze i nie trzeba tego zmieniać. 

Zobacz także: Masz te cechy? Według mężczyzn jesteś idealną kandydatką na żonę

Mężczyźni wskazali ubrania, które ich zdaniem nie pasują do żadnej damskiej stylizacji. Zobaczcie, o jakie elementy garderoby chodzi!  

Te ubrania zepsują każdą stylizację! A przynajmniej tak uważają faceci