Obserwuj w Google News

Rodzice wychowali ją jak księżniczkę. Wyglądem przypomina lalkę

2 min. czytania
07.03.2023 13:57
Zareaguj Reakcja

Princessa od najmłodszych lat miała kontakt ze światem celebrytów. Sławni rodzice dbali o to, by miała wszystko, czego potrzebuje. Dużą wagę przywiązywali do wyglądu córki. Stylizowali ją i mimo młodego wieku, pozwalali jej korzystać z zabiegów kosmetycznych. Dziś Princessa aktywnie działa w mediach społecznościowych. Niektórzy internauci są zdania, że przypomina lalkę Barbie. Mają rację?

Princessa jest skazana na sukces?
fot. Instagram@katieprice@officialprincess_andre

Modelka Katie Price oraz piosenkarz i autor tekstów Peter Andre nazwali córkę Princessa nie bez powodu. Celebryci pragnęli, aby ich pociecha miała iście książęce życie. Dziecko wychowywało się blisko show-biznesu. Rodzice mieli nadzieję, że kiedyś pójdzie w ich ślady i stanie się jego częścią. Princessa niedawno skończyła 15 lat. Jest influencerką.

Redakcja poleca

Princessa jest skazana na sukces? 15-latka robi karierę w social mediach

Princessa aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie 600 tys. użytkowników. Takie zasięgi robią wrażenie i wiążą się z intratnymi propozycjami współpracy.

Córka brytyjskich celebrytów jest nastolatką, jednak wygląda znacznie poważniej. Wszystko przez kobiece stylizacje i mocny makijaż. Katie Price oraz Peter Andre są dumni z tego, jak prezentuje się ich 15-letnie dziecko. Nie sprzeciwiają się kusym strojom i pozwalają córce korzystać z profesjonalnych zabiegów upiększających. Twierdzą, że to dobrze na nią wpływa.

Sposób, w jaki brytyjscy celebryci wychowują córkę, budzi wiele kontrowersji. Niektórzy internauci porównują Princessę do lalki Barbie. Zaznaczają, że jest jeszcze zbyt młoda na seksowne pozy. Rodzice 15-letniej influencerki nie zgadzają się z takimi komentarzami. Cieszą się nienaganną prezencją dziecka. W przeszłości bowiem sporo zainwestowali w urodę oraz figurę córki. Modelka i piosenkarz marzą, by Princessa kiedyś stała się gwiazdą.

Zobacz również:  Pixie ma dopiero 11 lat. Dziewczynka już jest milionerką

Tata pomaga córce w karierze. Jest dumny z pociechy

15-latka kocha show-biznes i chce pójść w ślady mamy, modelki Katie Price. Na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia z przeróżnych sesji zdjęciowych. Princessa niedawno podpisała czterocyfrowy kontrakt z firmą Pretty Little Thing. Z dumą prezentuje ubrania marki odzieżowej.

Rodzice wciąż opiekują się córką i pomagają jej odnaleźć się w skomplikowanym i trudnym świecie mediów. Nad rozwojem kariery 15-latki czuwa bowiem jej tata. Peter Andres dba o to, by dziewczynka nie została w żaden sposób wykorzystana. Nadzoruje jej kontrakty i towarzyszy jej podczas realizacji projektów, jeśli jest taka potrzeba.

RadioZET.pl