Obserwuj w Google News

Przyszła na ślub w białej sukni. Pomylono ją z panną młodą

3 min. czytania
05.07.2023 15:19
Zareaguj Reakcja

Biała sukienka założona na czyjś ślub to prawdopodobnie jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów związanych z etykietą. Pewna internautka, zaproszona na ślub koleżanki, pokazała na TikToku strój przyjaciółki pana młodego. Kreacja rozpętała burzę na TikToku.

Założyła białą suknię na ślub przyjaciela.
fot. @drobach/TikTok

Kristina Drobach prężnie działa w biznesie. Kobieta jest przedsiębiorczynią i założycielką dwóch działalności: sklepu z akcesoriami dla zwierząt oraz wesołego miasteczka w Miami. Drobach nie zajmuje się jednak wyłącznie pracą zawodową: na mediach społecznościowych publikuje rozmaite treści o luźniejszym i mniej formalnym charakterze.

Opublikowane przez nią nagranie stało się niedawno viralem – do tej pory obejrzano je ponad 2 miliony razy. Kristina opowiada w filmie o ślubie swojej przyjaciółki. Okazało się, że koleżanka pana młodego przybyła na ceremonię w białej kreacji, przypominającej nieco suknię ślubną. O sprawie poinformował portal Wirtualna Polska Kobieta.

Redakcja poleca

Przyszła na ślub w białej sukni. Usługodawcy myśleli, że jest panną młodą

Kobieta relacjonuje, że ceremonia ślubna przewidywała konkretny motyw przewodni. Tematem miał być las. Na zaproszeniach przekazanych gościom zamieszczono zatem konkretne sugestie związane z kolorami strojów. Para młoda zachęcała do założenia na siebie brązu, zieleni czy beżu. Przyjaciółka pana młodego postawiła jednak na białą kreację.

Gdy dotarliśmy na ślub z małym opóźnieniem, wszyscy rozmawiali o kobiecie noszącej tę sukienkę. Moje bliskie przyjaciółki podeszły do mnie i zapytały „O Boże, widziałaś tę dziewczynę?” - - opowiada Kristina.

Jeden z usługodawców weselnych podszedł też do narzeczonego Kristiny i zapytał, czy kobieta w białej sukience jest panną młodą. Okazało się, że nie tylko on tak myślał - sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie. Przyjaciółka internautki – czyli prawdziwa panna młoda – była bardzo niezadowolona. Nie chciała jednak psuć swojego wielkiego dnia i rozmawiać na ten temat z koleżanką narzeczonego.

Zobacz także: Czy można wziąć ślub kościelny, nie chcąc mieć dzieci? Duchowny komentuje

Założyła białą sukienkę na ślub przyjaciela. Teraz się broni

Kristina zdradza, że na ślubie pojawiły się jeszcze dwie osoby w białych sukienkach. Jedną z nich była mama panny młodej („Co jest dopuszczalne” – stwierdziła tiktokerka) oraz inna dziewczyna zaproszona na ceremonię. Gościni postawiła na krótką, jasną kreację. Żadna z pań nie wzbudziła jednak sensacji podobnej do tej, którą wywołała przyjaciółka pana młodego.

Babka założyła wypasioną suknię, która wyglądała jak prawdziwa kreacja ślubna - – opisuje z przerażeniem Drobach.

Twierdzi też, że kobieta z nagrania stworzyła własne konto na TikToku. Miała opisać na nim, że przed ślubem dostała kolorystyczną paletę odzwierciedlającą motyw przewodni wesela, z której wybrała biel. „Być może biel była w nastrojowej palecie ślubnej, ale zdrowy rozsądek podpowiada, że nie wybierasz białego koloru jako gość” – zżyma się Kristina.

Internauci są zszokowani. Nie przebierają w słowach, pisząc komentarze pod opublikowanym na koncie @drobach: „Laska uwielbia być w centrum uwagi i dokładnie wiedziała, co robi”, „To zdecydowanie niefajne”, „Kazałabym jej wyjść”, „Wow, kto robi coś takiego?”. Jedna z użytkowniczek TikToka dodała z przekąsem:

To ZAWSZE jest „dobra przyjaciółka pana młodego”.

Zobacz także: Aż tyle zapłaciła za swój ślub. Po usłyszeniu kwoty była wściekła

Czego nie zakładać na wesele?
5 Zobacz galerię
fot. Dmytro Sheremeta/Shutterstock

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl