Obserwuj w Google News

Przyjechała konno na studniówkę. "Takie przejażdżki są fajne na farmie, nie w mieście"

2 min. czytania
31.01.2023 09:30
Zareaguj Reakcja

Pewna maturzystka, która jest wielką miłośniczką zwierząt, postanowiła przyjechać na studniówkę konno. Pomysł dziewczyny podzielił internautów.

Przyjechała konno na studniówkę
fot. tiktok.com/@myfamandotheranimals

Studniówka to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego maturzysty. Dla wielu osób jest to pierwszy prawdziwy bal. Nic więc dziwnego, że licealiści chcą w tym dniu prezentować się jak najlepiej. Dlatego część dziewczyn nawet na kilka tygodni przed imprezą wybiera się na poszukiwania idealnej kreacji. Ponadto umawia się do fryzjerów, makijażystek czy manikiurzystek. 

Ale to nie koniec. Coraz więcej maturzystów zastanawia się także nad sposobem dotarcia na bal. Część osób przyjeżdża na studniówkę samochodem z rodzicami, inni biorą taksówki, a niektórzy... konie. Tak też było w przypadku pewnej dziewczyny. 

Redakcja poleca

Przyjechała konno na studniówkę

Jakiś czas temu tiktokerka @myfamandotheranimals opublikowała w sieci zaskakujące nagranie. Do wideo dotarł portal edziecko.pl. Kobieta na co dzień zajmuje się jeździectwem i hodowlą koni, a swoją miłością do tych zwierząt zaraziła też córkę. Kiedy przyszedł czas jej studniówki, licealistka nie musiała długo zastanawiać się nad tym, jak dotrze na bal. Postanowiła pojechać na imprezę właśnie konno.

Zobacz także:  Wyprawiła córce urodziny. Rodzice i nauczycielka się wściekli

Tak się robi wejście na studniówkę. Moja dziewczyna jest oszałamiająca - podpisała tiktokerka nagranie.

Internauci są podzieleni

Wideo @myfamandotheranimals spotkało się z żywą reakcją internautów. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są jednak podzieleni. Część użytkowników aplikacji przyznała, że jest zachwycona pomysłowością nastolatki. Tiktokerzy napisali też, że koń, na którym przyjechała dziewczyna, wygląda wspaniale.

Nie zabrakło również głosów krytyki. Niektórzy stwierdzili, że studniówka to nie jest odpowiednie miejsce dla takiego zwierzęcia. Szczególnie że nie wiadomo, jak zachowa się wśród tylu ludzi.

Zobacz także:  Ma 39 lat i jest mamą ośmiorga dzieci. Ludzie mówią, że wygląda jak ich siostra

Wspaniały koń!
 
To jest takie słodkie.
 
Chcę to zrobić w przyszłym roku.
 
Ciekawe jak zareaguje twój koń, jak zobaczy bandę krzyczących dzieciaków.
 
Takie przejażdżki są fajne na farmie, a nie w mieście, gdzie są samochody

RadioZET.pl/edziecko.pl