Obserwuj w Google News

Promocja na znicze w Biedronce. Można otrzymać nawet 4 gratisy dziennie

2 min. czytania
16.10.2023 15:36
Zareaguj Reakcja

W poniedziałek Biedronka wystartowała z wielką promocją na znicze. Przy zakupie dziewięciu produktów dwa najtańsze otrzymamy za darmo. Oferta trwa tylko do 18 października.

Promocja na znicze w Biedronce. Można otrzymać nawet 4 gratisy dziennie
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku 1 i 2 listopada Polacy tłumnie ruszą na groby, aby pomodlić się za zmarłych, położyć wiązanki i zapalić symboliczne lampki. Popularne dyskonty, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wystartowały z atrakcyjnymi promocjami na znicze. Wśród nich jest m.in. Biedronka. Co przygotowała portugalska sieć sklepów? 

Redakcja poleca

Biedronka rozdaje znicze za darmo. Można otrzymać nawet 4 gratisy dziennie

W poniedziałek 16 października Biedronka wystartowała z promocją "7+2 gratis" na wszystkie znicze. Zasady akcji są bardzo proste. Przy zakupie dziewięciu produktów dwa najtańsze otrzymamy za darmo. Lampki można mieszać dowolnie. Co ważne, z promocji wyłączone są wkłady do zniczy oraz wkłady LED. Limit dzienny wynosi 18 sztuk, a więc maksymalnie można dostać 4 gratisy.

Akcja trwa do środy 18 października lub do wyczerpania zapasów. Warto jednak pospieszyć się z zakupem, ponieważ produkty, jak to bywa przy tego typu ofertach, mogą rozejść się w mgnieniu oka. Warto też mieć na uwadze, że asortyment może się różnić w zależności od sklepu. "Promocja "7+2 gratis" na znicze jest skierowana wyłącznie do klientów dyskontu posiadających kartę lub aplikację mobilną Moja Biedronka.

Osoby, które nie posiadają karty Moja Biedronka, mogą bardzo szybko to zmienić. Wystarczy podczas zakupów poprosić o nią kasjera w dyskoncie. Następnie trzeba ją zarejestrować. Można to zrobić na dwa sposoby - telefonicznie, dzwoniąc na infolinię Biedronki oraz online na stronie sklepu lub w aplikacji mobilnej dyskontu. Kartę warto okazywać przy kasie przy każdych zakupach. Dzięki temu można korzystać z atrakcyjnych zniżek i specjalnych ofert przygotowanych przez Biedronkę. 

Zobacz także:  Najgorsze kwiaty na cmentarz. Świadczą o braku szacunku do zmarłego

Promocja na znicze i wkłady w Biedronce

Od poniedziałku do soboty (16-21 października) promocją objęte są również olejowe i zalewane wkłady do zniczy marki Lumia. Przy zakupie czterech sztuk cena za jedną jest znacznie niższa. Rabat może wynieść 19, 20, 23, a nawet 44 procent.

Biedronka to sieć sklepów należąca do spółki akcyjnej Jeronimo Martins Polska, której właścicielem jest portugalskie przedsiębiorstwo Jerónimo Martins. Pierwszy sklep sieci otwarto w kwietniu 1995 roku w Poznaniu przy ulicy Newtona. Obecnie Biedronka posiada ponad 3200 sklepów w Polsce w ponad 1100 miejscowościach.

Nie przegap