Obserwuj w Google News

Prawie nikt nie przyszedł na jej baby shower. Zabrakło nawet chłopaka 21-latki

3 min. czytania
21.03.2023 12:16
Zareaguj Reakcja

Mama i kuzyn 21-letniej Harley zorganizowali jej baby shower. Ku zaskoczeniu młodej mamy, prawie nikt nie pojawił się na przyjęciu. Na imprezie zabrakło nie tylko jej przyjaciół, ale również ukochanego chłopaka. "To łamie mi serce" - powiedziała tiktokerka.

Prawie nikt nie przyszedł na jej baby shower. Zabrakło nawet chłopaka 21-latki
fot. tiktok.com/@harleysfamily

Baby shower to przyjęcie organizowane na cześć przyszłej mamy oraz jej dziecka, które niebawem pojawi się na świecie. Krewne i przyjaciółki (bo z założenia to impreza tylko dla kobiet) obdarowują wówczas bohaterkę tego dnia mniejszymi i większymi upominkami. W Polsce baby shower nie jest tak popularny, ale w Stanach Zjednoczonych większość mam nie wyobraża sobie, aby przyjęcie miało się nie odbyć.

Na organizację baby shower zdecydowała się też tiktokerka @harleysfamily. 21-latka na imprezę zaprosiła wszystkich swoich bliskich. Takiego obrotu spraw jednak się nie spodziewała.

Redakcja poleca

Prawie nikt nie przyszedł na jej baby shower

Harley ma 21 lat i jest mamą dwójki dzieci - 5-letniej Lucy oraz 3-letniej Everest. Teraz spodziewa się kolejnej pociechy. Kobieta aktywnie działa w mediach społecznościowych; jej konto na TikToku obserwuje ponad 11 tys. osób. Influencerka na swoim profilu pokazuje głównie urywki z codzienności, a także dzieli się ważniejszymi wydarzeniami z życia. Kilka dni temu Harley opublikowała krótkie nagranie ze swojego baby shower. Do tego wideo dotarł portal thesun.co.uk.

21-latka z pewnością nie tak wyobrażała sobie przyjęcie na cześć swojego przyszłego dziecka. Jak zdradziła na filmie, prawie nikt z jej bliskich nie pojawił się na baby shower. Na imprezie zabrakło nie tylko jej przyjaciół, ale też ukochanego chłopaka. "Wczorajszy dzień był dość depresyjny. Ale cieszę się, że mogłam tego doświadczyć ze względu na mojego małego synka" - napisała Harley w opisie wideo.

Zobacz także:  Urodziła dziecko w wieku 66 lat. Tak matka i córka wyglądają dziś

Młoda mama odpowiada internautom: "To łamie mi serce"

Nagranie 21-latki szybko obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 415 tys. razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Ludzie zaczęli snuć domysły na temat tego, dlaczego na przyjęcie na cześć Harley przyszło tak mało gości. Jeden z użytkowników napisał, że być może "nikt nie chciał wydawać fortuny na prezent". Kobieta jednak wyjaśniła, że poprosiła wcześniej bliskich, aby nie kupowali jej upominków. Internauci zauważyli też, że przyjęcia typu baby shower powoli odchodzą do lamusa.

Niektórzy tiktokerzy podzielili się też swoimi doświadczenia. Jedna kobieta napisała, że miała niemal identyczną sytuację - połowa jej gości w ostatniej chwili poinformowała, że jej nie będzie. 

Osobiście nie chodzę już na wesela ani baby shower. Naprawdę nie jest fajnie być gościem. To jest drogie.
 
To chyba już były chłopak?
 
Przykro mi, że tak się stało - czytamy w komentarzach.

Harley niedługo później opublikowała kolejne nagranie, w którym odpowiedziała na najczęściej zadawane pytania. W filmie m.in. wyjaśniła, że baby shower zorganizowali jej mama oraz kuzyn. Dodała, że jej obecny partner, z którym jest ponad dwa lata, jest tatą jej trzeciego dziecka. Tiktokerka nie wie jednak, dlaczego nie pojawił się na imprezie swojego synka, który niedługo przyjdzie na świat.

21-latka zdradziła również, że podczas ciąży miała wiele komplikacji. Dlatego szczególnie zależało jej na obecności bliskich. "To łamie mi serce" - podsumowała.

Zobacz także:  Zaszły w ciąże z tym samym mężczyzną w jednym czasie. Wspólnie wychowują dzieci

RadioZET.pl/thesun.co.uk/tiktok.com