Obserwuj w Google News

Pani Joanna pracuje w Lidlu. Pokazała, co jej synek dostał w świątecznej paczce

2 min. czytania
07.12.2023 10:52
Zareaguj Reakcja

Pani Joanna na co dzień pracuje w Lidlu. Ostatnio kobieta odebrała świąteczną paczkę dla swojego małego synka. Co znalazła w pudełku?

Pracownica Lidla pokazała świąteczną paczkę dla dzieci. Lawina komentarzy
fot. Marek BAZAK/East News/tiktok.com/@wojciechowska.joanna

Kilka dni temu tiktokerka @niebanalnamatka, która na co dzień pracuje w Biedronce, pokazała, co dostała od firmy na święta. W bożonarodzeniowej paczce znalazła m.in. słodycze oraz zestaw garnków marki Gerlach. W kolejnym filmie influencerka zaprezentowała również zawartość upominku przygotowanego przez dyskont dla dzieci. 

Na podobny pokaz świątecznej paczki zdecydowała się też pracownica Lidla. Pani Joanna, która działa na TikToku pod nazwą @wojciechowska.joanna, pokazała upominek przygotowany przez dyskont dla dzieci do drugiego roku życia. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Pani Joanna pracuje w Lidlu. Pokazała, co jej synek dostał w świątecznej paczce

Pani Joanna, która na co dzień pracuje w Lidlu, odebrała świąteczną paczkę dla synka. Kobieta postanowiła zrobić unboxing przed kamerą. Co znalazła w pudełku w tym roku?

Upominek przygotowany dla dzieci pracowników Lidla w przedziale wiekowym 0-2 zawierał m.in. 2-elementowe puzzle świnki Peppy z kolorami, kartonową wieżą do układania oraz remizę strażacką marki Playtive. - Mój synek kocha wszystko, co związane ze strażą pożarną, więc na pewno będzie zachwycony - podkreśliła pani Joanna. W świątecznej paczce dla najmłodszych znalazła się też mata wodna do rysowania. 

Zobacz także:  Jak zaoszczędzić na prezentach świątecznych? Oto sprawdzone sposoby

Pracownica Lidla pokazała świąteczną paczkę dla dzieci. Lawina komentarzy

Nagranie, na którym pani Joanna pokazała zawartość świątecznej paczki od Lidla, błyskawicznie obiegło media społecznościowe. W ciągu doby wideo zostało obejrzane ponad 245 tysięcy razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. "Powinno być tak w każdym zakładzie pracy, zamiast paczki słodyczy" - napisała jedna z użytkowniczek TikToka. Inna dodała: "Bardzo fajna paczka".

Sporo osób podzieliło się też swoimi doświadczeniami. "Chyba tylko ja pracuję w zakładzie, gdzie dzieci nic nie dostają", "Super. Dobrze, że nie dają słodkości. U mnie znajomy ma 3 dzieci i dostał 3 reklamówki słodyczy dla dzieci. Jak dla mnie szkoda kasy na słodycze", "U mnie są socjalnie dla pracownika, ale dla dzieci nie ma nic", "Miłe, że firma pamięta o pracownikach. W moim zawodzie mogę zapomnieć o jakichkolwiek paczkach (pielęgniarka)" - czytamy w komentarzach.

Redakcja poleca

Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła też zapytać panią Joannę o to, co sama dostała od firmy na święta. Autorka filmu długo nie zwlekała z odpowiedzią. "Kupony na zakupy w Lidlu o wartości 1000zł" - zdradziła pracownica niemieckiej sieci sklepów.

Źródło: Radio ZET/TikTok

Nie przegap