,

Pozywa rodziców za sprowadzenie jej na świat. „Nie wyrażałam zgody”

26.05.2023 16:28

Tiktokerka Kass Theaz opublikowała w Internecie kontrowersyjne nagranie. W filmie twierdzi, że pozwała swoich rodziców za posiadanie jej. Zdaniem kobiety przyczynianie się do poczęcia jest wystarczającym powodem do spotkania się z rodzicami w sądzie.

Pozwała rodziców za sprowadzenie jej na świat.
fot. @isatandstared/TikTok

Kass Theaz, prowadząca profil @isatandstared może pochwalić się w sieci ponad 140 tysiącami obserwujących, ale film, w którym mówi o przyczynach pozwania swoich rodziców, doczekał się milionów wyświetleń. Co ciekawe – ekscentryczna użytkowniczka TikToka sama ma dzieci, ale deklaruje, że sytuacja wygląda w jej przypadku zupełnie inaczej:

Wiem, że wcześniej powiedziałam, że posiadanie dzieci jest nieetyczne. Ale to coś innego, gdy adoptujesz, ponieważ to nie moja wina, że one tu są.

Pozywa rodziców za sprowadzenie jej na świat. Ma też rady dla ciężarnych

Tiktokerka zauważa, że nie była świadoma, co wiąże się z przyjściem na świat. Ma żal do rodziców o to, że jako dorosła osoba musi pracować i zarabiać pieniądze na utrzymanie. „Nie wyrażałam zgody na to, żeby tu być” – twierdzi.

loader

Według Kass Theaz przyszli rodzice powinni na samym początku skontaktować się z nieistniejącym jeszcze dzieckiem. Nawet jeśli ciąża jest już faktem, to tiktokerka znakomicie wie, co należy wówczas zrobić i radzi ochoczo:

Jeśli jesteś teraz w ciąży, musisz zatrudnić medium i zapytać swoje dziecko, czy właściwie chce tu być.

Zobacz także: Wywołała skandal w hotelu. Złamała niepisaną zasadę

Twierdzi, że pozwała rodziców. „Czy to jakiś żart?”

Użytkownicy TikToka nie pozostawili sprawy bez komentarza. Na profilu @isatandstared można przeczytać: „Ja też cię pozwę, bo złamałam kostkę, biegnąc do sekcji komentarzy”, „Moje IQ drastycznie spadło”, „To, co jest naprawdę przerażające, to fakt, że wychowujesz dzieci” oraz powtarzane wielokrotnie „Czy to jakiś żart?”. Tylko niektórzy internauci zorientowali się, co się dzieje – wszystko dzięki notce biograficznej w profilu Kass. Krótki napis głosi: „KONTO SATYRYCZNE”.

Zobacz także: Po domu chodzi w samej bieliźnie. Sąsiad nie wytrzymał

Wszystko wygląda na to, że tiktokerka nie zamierza przestać upowszechniać swojego specyficznego poczucia humoru. W najnowszych filmach odpowiada z kamienną twarzą na komentarze osób, które nie zweryfikowały charakteru jej profilu.

Mieli romans z nianiami swoich dzieci. Jude Law nawet dwa razy
8 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

RadioZET.pl/polsatnews.pl/nypost.com

Logo radiozet Dzieje się