Obserwuj w Google News

Pozwoliła na to dziewięcioletniej córce. Ludzie mówią, że jest wyrodną matką

2 min. czytania
17.01.2023 13:37
Zareaguj Reakcja

Młoda mama znalazła się pod ostrzałem internautów po tym, jak pozwoliła swojej 9-letniej córce przekłuć nos.

Mama z córką
fot. tiktok.com

Każdy rodzic ma swoje własne spojrzenie na wychowanie dzieci, ale nie zawsze jest ono zrozumiałe dla innych. Jakiś czas temu pisaliśmy o mężczyźnie z Kalifornii, który pokazał film, jak wykonuje tatuaż swojej czteroletniej córce. Chociaż nagranie w ostateczności okazało się żartem, to wywołało w sieci prawdziwą burzę i dyskusję na temat tego, na jak wiele rodzic może pozwolić swojemu dziecku i gdzie powinny przebiegać granice. Sporo kontrowersji wywołała również ta kobieta, której absolutnie nie przeszkadza kontrowersyjny, zdaniem niektórych, wygląd jej córki.

Redakcja poleca

Pozwoliła córce przekłuć nos. Spotkała ją fala krytyki

O tej kobiecie napisał portal nypost.com. Meagan ma 9-letnią córkę i prowadzi konto na TikToku, na którym pokazuje swoje codzienne życie. To właśnie jej podejście do wychowania dziecka szczególnie zwróciło uwagę internautów.

Kobieta nie ma nic przeciwko temu, że dziewczynka już w tym wieku nosi kolczyk w nosie czy makijaż oczu. Jak twierdzi, w pełni zadbała o bezpieczeństwo córki, a cały zabieg przekłuwania odbył się w profesjonalnym salonie i był wykonany przez specjalistę.

Zobacz także: Ta kobieta prowadza swoje dziecko na smyczy. Czuje się usprawiedliwiona 

Internauci są podzieleni

Nagranie kobiety wzbudziło skrajne reakcje internautów, którzy wdali się w dyskusję na temat piercingu u najmłodszych. Wiele osób nie może zrozumieć, dlaczego kobieta pozwala swojemu dziecku na takie eksperymenty z wyglądem już od najmłodszych lat, wprost krytykując jej zachowanie:

Dziewięć lat to naprawdę trochę za wcześnie.
 
Miałam przekute uszy w wieku 3 miesięcy, ale nie pozwoliłabym na kolczyk mojemu dziecku do 13 roku życia, bo nos nie jest jeszcze w pełni rozwinięty.
 
Bez urazy, ale jestem naprawdę zdenerwowana, gdy zobaczyłam, że pozwoliłaś swojemu dziecku przekłuć nos.
 
To nie jest dobry pomysł, bo jej twarz wciąż rośnie i może to spowodować większą dziurę. Poza tym dzieci są bardziej narażone na infekcję.
 

Znaleźli się jednak i tacy, którzy broili podejścia kobiety i twierdzili, aby nie przejmowała się komentarzami innych. Według nich wiek jej córki nie jest żadną przeszkodą do tego, aby nosić kolczyk w tym miejscu:

Moi rodzice przekłuli mi uszy w wieku 5 lat, to nie różni się niczym od przekłuwania twarzy.
 
Chciałabym, aby moi rodzice tacy byli.
 

Kobieta przyznaje, że ze względu na swoje zbyt liberalne spojrzenie na te kwestie spotkała się z opiniami, że jest złą matką. W pełni jednak akceptuje wygląd swojej córki, który jest według niej sposobem na wyrażenie siebie.

Zobacz także: Obcięła córce włosy na krótko, żeby ich nie czesać. "Krzyczała, płakała, zgrzytała zębami"