Obserwuj w Google News

Powiedziała przyjaciółce, jakie imię chce nadać dziecku. Ta podkradła jej pomysł

2 min. czytania
10.01.2023 09:20
Zareaguj Reakcja

Powiedziała swojej przyjaciółce, jak chce nazwać dziecko. Tego, co się stało później, zupełnie się nie spodziewała.

Kłótnia przyjaciółek
fot. Shutterstock

Mówi się, że prawdziwa przyjaźń nie ma terminu ważności. Często przyjaciele są dla nas jak najbliższa rodzina. To z nimi dzielimy wszelkie radości i smutki oraz powierzamy im nasze sekrety. Okazuje się jednak, że nawet długoletnie, solidne relacje mogą zostać zachwiane w mgnieniu oka. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna młoda kobieta, której przyjaźń została wystawiona na próbę. Powód? Wydaje się dość zaskakujący.

Redakcja poleca

Pokłóciła się z najlepszą przyjaciółką. Wszystko przez imię dla dziecka

Wybór imienia dla dziecka często nie jest łatwym zadaniem. W takim przypadku zdarza nam się konsultować go to z partnerem czy najbliższymi osobami. Portal the-sun.com przytoczył historię młodej mamy o imieniu Lindsey. Kobieta ma już jednego synka i właśnie spodziewa się drugiego dziecka. Jakiś czas temu zdradziła swojej najlepszej przyjaciółce, jak chce nazwać swoją pociechę. Lindsey wybrała imię „Noah James”.

Wkrótce okazało się, że jej przyjaciółka postanowiła nazwać tak samo swoje dziecko. Ta informacja była dla niej sporym ciosem. Nie przypuszczała, że bliska jej osoba postąpi właśnie w taki sposób. Jak przyznała, żałuje, że nie zachowała tego dla siebie i postanowiła, że już nigdy więcej nie popełni podobnego błędu.

Zobacz także: Urodziło im się dziecko. Nadali mu imię na cześć... ulubionego dania

Nie mogła się z tym pogodzić

Przyjaciółka powiedziała Lindsey, że przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby nazwała dziecko tak samo. Młoda mama nie chciała do tego dopuścić. Ostatecznie wspólnie z partnerem zdecydowali się na wybór innego imienia dla swojej pociechy, jednak jak wspomina kobieta, nigdy nie zapomni tego konfliktu. Wiele osób przyznało, że miało podobne sytuacje, kiedy spodziewało się potomka. Niektórzy z tego powodu utrzymywali imiona swoich dzieci w tajemnicy przed rodziną i znajomymi aż do ostatniej chwili. Czy też mielibyście żal do przyjaciółki w takiej sytuacji?

Zobacz także: Przyjaciele spod tych znaków zodiaku są najbardziej uparci. Nie słuchają niczyich rad

RadioZet.pl/the-sun.com