Obserwuj w Google News

Poszła na siłownię i zaliczyła wpadkę. Nagranie ma ponad 5 mln wyświetleń

2 min. czytania
28.09.2023 14:51
Zareaguj Reakcja

Pewna użytkowniczka TikToka wykonywała na siłowni przysiady ze sztangą. W pewnym momencie jednak w jej leginsach pękł szew. To nagranie ma już ponad 5 milionów odsłon.

Poszła na siłownię i stało się to. Nagranie ma ponad 5 mln wyświetleń
fot. Shutterstock/tiktok.com/@jackieeeplaza

Jackie to influencerka, która może pochwalić się ponad 8600 obserwującymi na TikToku. Kobieta na profilu pokazuje głównie swoje treningi, a także publikuje treści motywacyjne. Jakiś czas temu użytkowniczka platformy zaliczyła wpadkę na siłowni, czym również nie omieszkała podzielić się ze swoimi fanami. Jej nagranie jest hitem internetu.

Redakcja poleca

Poszła na siłownię i zaliczyła wpadkę

Do wideo Jackie dotarł portal Wirtualna Polska Kobieta. Na filmie widać, jak influencerka pod czujnym okiem trenera wykonuje przysiady ze sztangą. Użytkowniczka TikToka ma na sobie białe sneakersy, czarną bluzę oraz modne leginsy w kolorze szarym. Jackie jeszcze nie wie, że zaraz pożałuje zakupu viralowych spodni...

W pewnym momencie, kiedy kobieta po raz pierwszy obniża się z obciążeniem, w jej leginsach pęka szew. Jackie od razu traci równowagą. Na szczęście stojący za nią trener w ostatniej chwili chwyta influencerkę i zabiera od niej kilkudziesięciokilogramową sztangę. "Kiedy chciałam założyć viralowe leginsy z TikToka w dzień nóg" - napisała kobieta w opisie wideo.

Zobacz także:  Modelka fitness wyrzucona z siłowni. Powód zaskakuje

Nagranie z siłowni ma już ponad 5 mln wyświetleń

Nagranie tiktokerki błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory wideo zostało obejrzane ponad 5 milionów razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wpadka Jackie rozbawiła wielu użytkowników platformy. "Jest tanio? Jest. Jest dobrze? Jest tanio" - napisała jedna internautka. Inna dodała: "Bezcenny widok!".

Niektórzy też przyznali, że sami zaliczyli  kiedyś podobną wpadkę. "Przydarzyło mi się to ostatnio na wyciskaniu nóg. Potem trenowałam już tylko górną część ciała... na siedząco", "To jest moja największa obawa, dlatego zawsze rano, przed pójściem na siłownię, robię głęboki przysiad i sprawdzam, czy wszystko się trzyma" - czytamy w kolejnych komentarzach.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu wpadkę na siłowni zaliczyła również tiktokerka o imieniu Lauren. Brytyjka, podobnie jak Jackie, zdecydowała się na zakup viralowych leginsów z TikToka. Szybko jednak pożałowała tej decyzji... Influencerka przyznała, że przez cały trening ludzie bardzo dziwnie się na nią patrzyli. Lauren nie wiedziała jednak, o co chodzi. Dopiero gdy wróciła do domu i spojrzała w lustro, wszystko stało się jasne. Okazało się, że tiktokerka założyła leginsy tył na przód.

Nie przegap