Obserwuj w Google News

Poślubił kobietę przypominającą jego córkę. Słyszy, że jest „chorym ch*jem”

2 min. czytania
10.05.2023 12:51
Zareaguj Reakcja

Pewien mężczyzna zmaga się z oskarżeniami o nieczyste zamiary. Wszystko przez aparycję jego żony. Młodsza o 16 lat kobieta jest bardzo podobna do jego córki. „Byłabym w ch*j straumatyzowana, gdyby mój tata ożenił się z kimś, kto wygląda dokładnie tak, jak ja!” - pisze jedna z internautek.

Poślubił kobietę, która przypomina jego córkę.
fot. Love Don't Judge/Facebook

Chris i jego żona Savana budzą w sieci dużo kontrowersji. Poznali się w należącym do Chrisa salonie fryzjerskim, w którym Savana pracowała jako stylistka. Żadne z nich nie było zainteresowane wejściem w związek – on przechodził przez rozprawę rozwodową, a ona leczyła rany po poprzedniej relacji. Mimo to zdecydowali się zaryzykować, chociaż od samego początku byli oceniani ze względu na różnicę wieku i pozycje zawodowe.

Para jest razem od 4 lat i wspólnie wychowuje szóstkę dzieci. Savana jest macochą dla trojga z nich, w tym dla Tizzy - 21-letniej córki Chrisa z poprzedniego małżeństwa. Kobiety są bardzo zaprzyjaźnione. Internauci grzmią jednak, że ich podobieństwo jest niepokojące.

Redakcja poleca

Poślubił kobietę przypominającą jego córkę. Internauci są oburzeni

Chris, Savana i Tizzy wystąpili w odcinku internetowego show „Love Don’t Judge”. Mężczyzna twierdzi, że użytkownicy mediów społecznościowych są dla niego bezlitośni i przeczytał już niemal każdą możliwą obelgę:

Jestem obrzydliwy, jestem pedofilem, jestem chorym ch*jem - – cytuje.

Zobacz także: 26-latek poślubił nieznajomą. Dziś tworzą szczęśliwy związek

Zaczęło się od nagrywanych w czasie pandemii filmów. Tizzy i Savana opublikowały w sieci kilka TikToków. Użytkownicy platformy zauważyli ich niewielką różnicę wieku i zaczęli porównywać żonę Chrisa do jego córki. Sugerowali też, że mężczyzna może mieć nieczyste zamiary względem własnego dziecka. Savana nie potrafi uwierzyć w rzeczy, które zdarza jej się czytać w komentarzach pod filmami:

Dlaczego twój mózg myśli w ten sposób? Może to z tobą jest coś nie tak - - mówi z niesmakiem.

Rodzina ma obawy. Komentarze innych nie mają znaczenia?

Nie tylko internauci mają wątpliwości względem tego związku. Kuzynka Savany – Hanna – na samym początku relacji również nie była do tego przekonana. W programie „Love Don’t Judge” przyznała, że obawiała się bagażu życiowego i emocjonalnego, który potencjalnie czeka na jej kuzynkę.

Myślę, że moją dużą obawą była kwestia, czy to jest tego warte. On ma starsze dzieci, czy jesteś na to gotowa?

Zobacz też: Kobieta poślubiła swojego przyrodniego brata. "Nie wiedziałam, co robić"

Stwierdziła jednak, że nigdy wcześniej nie widziała Savany szczęśliwszej. Sama zainteresowana nie przejmuje się krytycznymi komentarzami i stara się cieszyć życiem rodzinnym. „Jesteśmy jedną, wielką rodziną i to, co mówią inni, nie ma znaczenia” – twierdzi.

Edyta Pazura w białym komplecie i Cezary Pazura w granatowym garniturze na premierze filmu
20 Zobacz galerię
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

RadioZET.pl/Love Don’t Judge