Obserwuj w Google News

Ma gigantyczne usta. Spadła na nią wielka fala krytyki

2 min. czytania
27.10.2023 10:33
Zareaguj Reakcja

Vienna Wurstel poddała się zabiegowi powiększania ust. Internauci przecierają oczy ze zdumienia na ich widok. Tiktokerka jednak nie przejmuje się krytyką i jak twierdzi ma w planach kolejne wypełniacze.

Tiktokerka chwali się efektami zabiegu powiększania ust
fot. tiktok/Instagram/vienna.wuerstel

Wiele kobiet korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, aby poprawić niektóre mankamenty swojej urody. Niektóre z nich w pogodni za „idealnym” wyglądem, poddają się coraz to kolejnym zabiegom, na które nie żałują pieniędzy. Niestety w tym przypadku łatwo popaść w przesadę i z czasem poprawianie urody może zamienić się wręcz w uzależnienie.

Niedawno pisaliśmy o pochodzącej ze Szwecji - Alicii, która na operacje plastyczne wydała już ponad 200 tysięcy dolarów i jak przyznaje wciąż jest jej mało, dlatego już myśli o kolejnych zabiegach. Portal Pudelek dotarł również do innej tiktokerki o imieniu Vienna, która z kolei nie ustaje w poprawianiu swoich ust.

Redakcja poleca

Ma olbrzymie usta. Chce się poddać kolejnym zabiegom

Vienna prowadzi profile na TikToku i Instagramie, na których chwali się efektami swoich zabiegów powiększania ust. "Mam tyle wypełniacza, że jestem bardziej ustami niż człowiekiem. Trolle mówią, że wyglądam jak kaczka, ale chcę, żeby były jeszcze większe" – cytuje kobietę portal pudelek.pl.

Ogromne wargi utrudniają jej wykonywanie codziennych czynności. Tiktokerka ma kłopoty z normalnym spożywaniem pokarmów oraz piciem. Mimo wszystko wciąż uważa, że jej usta nie są wystarczająco duże i planuje poddanie się kolejnym zabiegom, chociaż niosą one ryzyko różnych komplikacji zdrowotnych.

Zobacz także: Powiększyła sobie piersi. Po zabiegu ledwo chodziła

Pokazała swoje usta w sieci. Ludzie nie kryją zdumienia

Vienna z powodu swojego wyglądu często spotyka się z krytyką ze strony innych osób. Wielu internautów uważa, że kobieta, poddając się tak wielu zabiegom, osiągnęła wręcz efekt odwrotny do zamierzonego i jej usta wyglądają po prostu źle: "Katastrofa" - komentuje jeden z internautów.

Inni z kolei są zaniepokojeni tym, że tiktokerka wciąż myśli o kolejnych wypełniaczach. "Nie możesz już poprawnie mówić! Twoja percepcja jest całkowicie zaburzona. Chciałabym, żebyś widziała siebie tak, jak widzi cię 99% ludzi.", "Zbyt wiele zabiegów może być dla ciebie złe i wygląda to odpychająco" - możemy przeczytać w komentarzach.

Nie przegap
Demi Moore w czarnej sukience na wybiegu
10 Zobacz galerię
fot. STEPHANE DE SAKUTIN/AFP/East News