Obserwuj w Google News

Pokazała swoje tatuaże. Spotkała się z krytyką

2 min. czytania
29.05.2023 15:24
Zareaguj Reakcja

Essie to popularna tiktokerka, która ma na ciele dziesiątki tatuaży. Niektórzy twierdzą, że przez nie rujnuje swój wygląd.

tiktokerka
fot. Tiktok.com/essiebone

Tatuaże dla wielu osób są czymś więcej niż tylko obrazkiem na ciele. Niektórzy traktują je jako prawdziwą pasję i  potrafią wydać wiele pieniędzy na kolejne wzory. Nie tak dawno wspominaliśmy o pewnej influencerce Kerstin, którą tatuaże kosztowały już do tej pory aż 25 tysięcy funtów.

Ogromną fanką tatuowania jest także pochodząca z USA, 23-letnia Essie, która może pochwalić się dużym gronem obserwujących na TikToku. Jej profil ma niemal pół miliona fanów. Mimo to dziewczyna przyznaje, że nie wszystkim podobają się jej tatuaże i z ich powodu często jest krytykowana przez innych.

Redakcja poleca

Ma 23 lata i kocha tatuaże

Essie przygodę z tatuażami rozpoczęła w wieku 17 lat. Ma wiele wzorów m.in. na rękach, plecach i nogach, które chętnie pokazuje na swoim koncie w mediach społecznościowych. Jak przyznaje, nie planuje wcześniej swoich wzorów. Wszystkie z nich powstają spontanicznie, kiedy przeżywa różne stany emocjonalne.

Kobieta twierdzi, że z powodu tatuaży padają w jej stronę różne komentarze. Nieraz słyszała krzywdzące dla niej słowa, że takie wzory nie pasują kobietom i wyglądają na nich źle. Niektórzy mówili również, że przez nie może mieć problem ze znalezieniem partnera.

Nie biorę do serca negatywnej krytyki, ponieważ ostatecznie to moje ciało i kocham je. - cytuje kobietę portal dailystar.co.uk.

Zobacz także: Ma dredy i tatuaże. Oryginalna mama robi furorę na Instagramie

Internauci komentują

Essie przyznaje jednak, że nigdy nie miała problemu z randkowaniem i sama stara się nie przejmować krytycznymi opiniami. Na szczęście tiktokerka może liczyć na wsparcie wielu internautów, którzy zostawiają mnóstwo pochlebnych komentarzy pod jej nagraniami w sieci:

Uwielbiam twoje tatuaże, jesteś piękna z nimi, jak i bez.
 
Twoje tatuaże są niesamowite.
 

Zobacz także: Młody tata wytatuował 96 proc. ciała. Ma wampirze zęby

Anna Lewandowska zrobiła tatuaż. Te gwiazdy też mają "dziary" [GALERIA]
10 Zobacz galerię
fot. Screen/instagram.com/annalewandowskahpba/

RadioZet.pl/dailystar.co.uk