Obserwuj w Google News

Pojechała do Turcji po "hollywoodzki uśmiech". Teraz żałuje. "Wiem, że stracę zęby"

2 min. czytania
12.10.2023 16:03
Zareaguj Reakcja

Lisa Martin nigdy nie lubiła swojego uśmiechu. W końcu zdecydowała się na odważny krok i zrobiła sobie zęby w Turcji. Teraz przestrzega innych.

Pojechała do Turcji po "hollywoodzki uśmiech". Teraz żałuje. "Wiem, że stracę zęby"
fot. tiktok.com/@lisamartyn883

Piękny uśmiech to marzenie każdej kobiety. Niektóre panie, aby poprawić wygląd swojego uzębienia, poddają się specjalnym zabiegom. Bardzo często wybierają do tego tureckie kliniki. Nie tak dawno przytaczaliśmy historię tiktokerki, która zrobiła sobie nowe zęby, a internauci ją wyśmiali

Ostatnio z kolei głośno zrobiło się o innej użytkowniczce platformy, Lisie Martin. 48-latka z Kerry w Irlandii, tak jak wspomniana wcześniej Hollie Elizabeth, wyjechała do Turcji, aby poprawić sobie uśmiech. Skutki zabiegu były jednak opłakane... Do tej historii dotarł portal Wirtualna Polska Kobieta.

Redakcja poleca

Pojechała do Turcji po "hollywoodzki uśmiech". Teraz żałuje

Ponad dekadę temu, w 2011 roku, Lisa Martin postanowiła raz na zawsze rozprawić się ze swoim kompleksem i zrobić sobie nowe zęby. Kobieta zdecydowała się na jedną z tureckich klinik. Irlandka słyszała, że kraj ten słynie ze specjalistów od medycyny estetycznej, a także niezwykle atrakcyjnych cen zabiegów. 

Początkowo Lisa myślała o założeniu licówek. Finalnie jednak wybór padł na korony. Kobieta była zachwycona efektem, jednak do czasu. Po powrocie do kraju na jednej z koron 48-latka zauważyła małe pęknięcie. Niestety był to dopiero początek problemów Irlandki. 

U Martin zaczęła rozwijać się infekcja bakteryjna, która powodowała ogromny ból. Kobieta nie mogła normalnie jeść. 48-latka musiała przejść wiele zabiegów leczenia kanałowego, co kosztowało ją tysiące dolarów. - Podjęłam głupią decyzję ze względu na cenę i będzie ona miała na mnie wpływ do końca życia. Strach przed nieznanym niszczy mi głowę, bo wiem, że stracę zęby i będę mieć protezy - to tylko kwestia tego, kiedy to się stanie - wyznała 48-latka w jednym z nagrań na TikToku.

Zobacz także:  Wydaje krocie na operacje plastyczne. „Jestem taka seksowna!”

Lisa przestrzega przed "tureckimi zębami"

Nagrania Lisy opublikowane na TikToku obiegły media społecznościowe. Pod filmami pojawiło się wiele komentarzy. "Lisa, tak mi przykro. Dziękuję za to, że podzieliłaś się z nami swoją historią", "Przez kilka lat pracowałam w gabinecie stomatologicznym. Takie przypadki pojawiały się cały czas. Bardzo mi cię szkoda", "Ból zęba to najgorszy ból, jaki istnieje! Mam nadzieję, że wkrótce poczujesz się lepiej" - piszą internauci.

Niektórzy użytkownicy platformy przyznali też, że sami również zastanawiali się nad wyjazdem do Turcji po nowe zęby, jednak po historii Lisy zrezygnowali z tego pomysłu. "O mój Boże, dziękuję za wszystkie twoje filmy. Zastanawiałam się nad wyjazdem przez jakiś czas, ale teraz podjąłem decyzję. Twoja szczerość mnie uratowała" - brzmi jeden z komentarzy.

Nie przegap