Obserwuj w Google News

Skrytykowała zachowanie współpasażera z pociągu. "To brak szacunku"

2 min. czytania
31.10.2023 13:50
Zareaguj Reakcja

Kobieta jest wściekła na jednego z pasażerów, który towarzyszył jej podczas podróży w pociągu. O całym zajściu opowiedziała w mediach społecznościowych.

Kobieta zbulwersowana zachowaniem pasażera
fot. Shutterstock

Podróż do pracy nie należy do najprzyjemniejszych momentów, szczególnie gdy mamy wokół siebie wielu innych współpasażerów, którzy nie zawsze pamiętają o przyzwoitym zachowaniu się w miejscach publicznych. Głośne rozmowy przez telefon, pozostawione przekąski na siedzeniach to niestety częste obrazki, jakie można spotkać w różnych środkach transportu.

Swoim doświadczeniem z takiej podróży podzieliła się w internecie jedna z internautek, o której napisał portal mirror.co.uk. Kobieta była niezwykle zdegustowana zachowaniem jednego z pasażerów. Według niej swoją postawą okazał on innym osobom obecnym w pociągu całkowity brak szacunku.

Redakcja poleca

Opisała swoją podróż. Nie spodobało jej się zachowanie jednego z pasażerów

Internautka opowiedziała o całym zdarzeniu za pośrednictwem popularnego forum Reddit.com, nie kryjąc swojego rozczarowania postawą jednego z pasażerów. W trakcie podróży zauważyła mężczyznę, który w pewnym momencie oparł swoje stopy o siedzenia przed nim, a kask rowerowy wraz z torbą umieścił na fotelu obok.

Ten widok internautka zareagowała oburzeniem. "Niezależnie od tego, czy są zajęte, czy nie, zdejmij swoje brudne buty z siedzeń. To brak szacunku dla współpasażerów". - napisała zbulwersowana w jednym z wątków na forum. "Jeśli masz za dużo rzeczy, skorzystaj ze schowka nad głową. Po to właśnie jest" - dodała.

Zobacz także: Nie ustąpiła starszej kobiecie miejsca w autobusie. Jak przyznała, miała ku temu powód

Skrytykowała współpasażera z pociągu. Tak komentują to internauci

Post opublikowany przez kobietę wzbudził duże zainteresowanie i spotkał się z różnymi reakcjami użytkowników forum. Część internautów była zdziwiona, dlaczego pasażerka od razu nie zareagowała na zachowanie mężczyzny, będąc jeszcze w pociągu, tylko wylewa swoje żale, pisząc na forum. Wielu z nich jednak w pełni zgodziło się z internautką, że takie zachowanie w publicznych środkach transportu jest niedopuszczalne i świadczy o braku kultury.

Nie przegap

Źródło: Radio ZET/mirror.co.uk