Obserwuj w Google News

Kupiła dom z pięknym ogrodem. Nie uwierzycie, co zrobiła po przeprowadzce

2 min. czytania
06.06.2023 19:44
Zareaguj Reakcja

Pewna tiktokerka pochwaliła się zakupem nowego domu. Przeszkadzał jej jednak pewien szczegół w ogrodzie i postanowiła poddać go pewnej metamorfozie ku zaskoczeniu sąsiadów. Film opublikowany przez kobietę szybko stał się viralem.

tiktokerka
fot. tiktok.com/anna_with2ns

Przeprowadzając się do nowego miejsca, wiele osób dokłada wszelkich starań, aby mieć jak najbardziej poprawne relacje z sąsiadami, chociaż nie zawsze jest to łatwe. Już na wstępie mogą pojawić się bowiem różne, nieprzewidziane sytuacje.  

Przekonała się o tym pewna tiktokerka, o której napisał portal Wirtualna Polska Kobieta. Po przeprowadzce do nowego domu kobieta postanowiła wprowadzić małe zmiany w ogrodzie, który dzieliła z sąsiadami. Jej nagranie szybko obiegło sieć.

Redakcja poleca

Zaskakująca decyzja kobiety

Anna wprowadziła się do domu, do którego przylegał piękny ogród. Niestety nie był on niczym odgrodzony od posesji sąsiadów. Ci z kolei powiedzieli kobiecie, że uwielbiali dzielić taką dużą przestrzeń z wcześniejszymi właścicielami domu. To jednak nie spodobało się tiktokerce, która natychmiast przystąpiła do działania.  

Kobieta udostępniła na TikToku nagranie wskazujące na to, że niewiele sobie robi ze słów nowych znajomych. Pokazuje na nim, jak stawia na posesji ogrodzenie, które ma odseparować jej podwórko od działki należącej do jej sąsiada. Obie rodziny dzieli od tej pory duży, drewniany płot.

Zobacz także: Po domu chodzi w samej bieliźnie. Sąsiad nie wytrzymał 

Internauci komentują

Nagranie kobiety cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Do tej pory polubiło je ponad milion osób. Film doczekał się także licznych komentarzy od internautów. Wielu z nich opowiedziało się po jej stronie:

Tylko dlatego, że poprzedni właściciele domów czuli się komfortowo, dzieląc podwórko, nie oznacza automatycznie, że ty też musisz.
 
Twój dom, płacisz za to, dlaczego ktoś inny miałby mieć prawo do twojego podwórka.
 
Nie chcę nawet dzielić tej samej ulicy, co moi sąsiedzi – zażartował inny użytkownik TikToka.
 

Zobacz także:   Ma konflikt z sąsiadami. Wszystko przez… pranie

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl