Obserwuj w Google News

Pobiły się o niewiernego mężczyznę. Interweniowała policja

2 min. czytania
21.07.2023 12:58
Zareaguj Reakcja

Nagłówki o bójce czterech kobiet w jednym z hotelowych kasyn w Las Vegas obiegły światowe media. Powodem agresji miał być niewierny mężczyzna – mąż jednej ze stron konfliktu.

Pobiły się w kasynie. Powód? Niewierny mąż
fot. @thedaniellalynn/Instagram, @silviocrisari/Instagram

Film dokumentujący bijatykę w kasynie błyskawicznie stał się internetowym viralem. Nie skończyło się na szarpaninie: skłócone kobiety ciągnęły się również za włosy, kopały i rzucały butami. Na nagraniu widać, że awantura miała miejsce koło stołu, przy którym trwała pokerowa rozgrywka (zamieszanie nie zrobiło jednak wrażenia na graczach).

Ujawniono tożsamość jednej z uczestniczek bójki – to 24-letnia Danielle Pertusiello, pracownica seksualna i modelka z popularnego serwisu OnlyFans.

Redakcja poleca

Pobiły się w hotelowym kasynie. Powód? Pozamałżeński romans

Pertusiello zeznała, że razem z koleżanką Amandą Collado uczestniczyła w przyjęciu organizowanym feralnego wieczoru na dachu hotelu w Las Vegas. W drodze do toalety obie miały zostać uderzone pięścią w tył głowy. Policja poinformowała, że modelka od razu miała rozpoznać agresorkę. Była to żona mężczyzny, z którym Pertusiello nawiązała intymną relację. Nazwisko domniemanej małżonki nieobecnego podczas bójki cudzołożnika pozostaje nieznane – według New York Post miało zostać usunięte z policyjnego raportu.

Należy podkreślić, że służby nie potwierdziły opisywanego przez modelkę przebiegu sytuacji. Na podstawie filmu z monitoringu hotelowego kasyna ustalono, że Pertusiello i Collado zostały jedynie poklepane po ramionach przez kobietę i jej przyjaciółkę. Drobny gest miał doprowadzić do bójki. Na nagraniach umieszczonych w sieci widać kobiety tarzające się po podłodze, ciągnące za włosy i rzucające obuwiem. Ochronie udało się je rozdzielić po kilku próbach.

Oglądaj

Zobacz także: Zdradził żonę z jej synem. „Przepraszam, ale ja go kocham”

Bójka w hotelowym kasynie. Interweniowała policja

Na miejsce bijatyki wezwano policję. Funkcjonariusze chcieli porozmawiać ze zdradzaną żoną, ale kobieta zdążyła do tego czasu opuścić hotel wraz z przyjaciółką. Amerykańskie media informują, że ze względu na niejasność policyjnego raportu do tej pory nie wiadomo, która z widocznych na nagraniu osób jest małżonką niewiernego mężczyzny. Pertusiello i Collado zostały ukarane mandatami za zakłócanie porządku.

Modelka wykorzystała bójkę do promocji własnej działalności w sieci. Za pomocą Twittera poinformowała, że można zobaczyć ją na nagraniu. Dołączyła też linki do swoich kont w portalach zawierających treści dla osób dorosłych.

Zobacz także: Mąż zdradził ją z przyjaciółką. Postanowiła zemścić się publicznie

RadioZET.pl/nypost.com