Obserwuj w Google News

Po raz pierwszy zabrali dziecko do zoo. Reakcja malucha rozczuliła internautów

2 min. czytania
14.08.2023 16:27
Zareaguj Reakcja

Dziecięcy zachwyt nad odkrywaniem świata potrafi oszołomić niejednego dorosłego. Pewna internautka pokazała na TikToku reakcję swojej córeczki na pierwszą wizytę w zoo. Nagranie podbiło serca użytkowników platformy. „Jakie to słodkie” – piszą zachwyceni.

Pierwsza wizyta dziewczynki w zoo zachwyciła internautów.
fot. @lidbx/TikTok

Jakiś czas temu pochodząca z Holandii internautka Lidian została mamą. Wraz z partnerem powitała na świecie ukochaną córeczkę. Do macierzyństwa podchodzi z pasją i radością – jej profil na TikToku @lidbx poświęcony jest właśnie maminej rzeczywistości. Jeden z filmików opublikowanych przez kobietę zyskał ogromne zasięgi. Pierwsza wizyta małej dziewczynki w zoo w Rotterdamie zachwyciła użytkowników popularnego serwisu społecznościowego.

Redakcja poleca

Nagrali pierwszą wizytę córki w zoo. Film doczekał się miliona wyświetleń

Kiedy po raz pierwszy zabierasz swojego malucha do zoo” – głosi podpis pod zamieszczonym przez Lidian nagraniem. Na filmie widzimy 6-miesięczną dziewczynkę trzymaną przez tatę w nosidełku. Mężczyzna spaceruje z córką po ogrodzie zoologicznym, a konkretniej – po całkowicie przeszklonym pawilonie poświęconym morskiemu życiu, w którym odwiedzający mogą podziwiać pływające po drugiej stronie ryby.

Córka Lidian i jej partnera jest zafascynowana poruszającymi się wokół niej rybami. Wydaje z siebie radosne piski, bacznie rozgląda się dookoła i obserwuje wszystko, co się dzieje. Film obejrzano do tej pory ponad milion razy. „Bardzo jej się podobało” – napisała szczęśliwa mama.

Zobacz także: Foka wesoło spacerowała po sklepie. Obsługa zadziałała błyskawicznie

Zafascynowane dziecko w zoo rozczuliło internautów. „Bezcenne”

Dziecięcy zachwyt nad obserwacją nieznanych, pływających stworzeń błyskawicznie podbił serca internautów. Wśród komentarzy na TikToku można przeczytać: „Ojej, jakie to słodkie”, „Bezcenne!”, „Przez oczy dzieci widzimy świat na nowo i uświadamiamy sobie, jak bardzo jest ekscytujący. Życzę wam jeszcze wiele przygód!”.

Nagranie zainspirowało również innych, świeżo upieczonych rodziców. „Teraz chcę zabrać do zoo syna”, „Bardzo chcę zaprowadzić tam córkę” – piszą zainspirowani.

Nie przegap
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po rozwodzie razem wychowują synów
9 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News

RadioZET.pl