Obserwuj w Google News

Po 15 latach w zakonie zrzuciła habit. Dziś trudno ją rozpoznać. „Piękność!”

2 min. czytania
22.03.2023 13:13
Zareaguj Reakcja

Cristina Scuccia stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi we włoskiej wersji programu muzycznego „The Voice”. Zakonnica oczarowała widzów i wygrała show w 2014 roku. Wiele osób wciąż kojarzy ją z habitem i skromnym wizerunkiem siostry zakonnej. Jednak Cristina Scuccia po 15 latach życia za bramą klasztorną zrezygnowała z tej drogi i zdecydowała się wystąpić z zakonu. Na aktualnych zdjęciach trudno ją rozpoznać.

Po 15 latach w zakonie zrzuciła habit
fot. Tony Reed / Splash News/EAST NEWS/ Po 15 latach w zakonie zrzuciła habit

Cristina Scuccia stała się popularna dzięki wygranej w programie muzycznym "The Voice of Italy". Była wówczas siostrą zakonną. Oczarowała widzów swoim wigorem, energią i niesłychanym talentem wokalnym. Zmiażdżyła konkurencje w drodze po zaszczytny tytuł. Jej występy na YouTube osiągnęły miliony wyświetleń. Cristina Scuccia zyskała fanów na całym świecie.

Przez 15 lat była siostrą zakonną. Postanowiła rezygnować

Od czasu wygranej Cristiny Scuccii w „The Voice of Italy" minęło już dziewięć lat. Kobieta przez ten czas bardzo się zmieniła. Większość osób nadal kojarzy ją z wizerunkiem skromnej zakonnicy, tymczasem Cristina po piętnastu latach posługi postanowiła pożegnać się z zakonem. Chociaż nie była to dla niej łatwa decyzja, zrzuciła habit. W rozmowach z mediami podkreśla, że nadal jest osobą wierzącą i praktykującą, teraz jednak prowadzi zupełne inne życie. Cristina Scuccia poszła za głosem serca i wybrała karierę muzyczną.

Sukces nie był łatwy, ale nie postawił mojego powołania pod znakiem zapytania. Nastąpiła we mnie wewnętrzna przemiana w obliczu ogromnej odpowiedzialności bycia świadkiem Boga.

Zobacz również:  Spełniona przepowiednia na temat Jana Pawła II mrozi krew w żyłach. Kościół straci wiernych?

Jak dziś wygląda Cristina Scuccia. Eks zakonnicę trudno rozpoznać

Cristina Scuccia po zrezygnowaniu z drogi zakonnej całkowicie zmieniła swój wizerunek. Na aktualnych zdjęciach trudno ją rozpoznać. Kobieta mieszka obecnie w Hiszpanii, ale nadal często pojawia się we włoskiej telewizji. Niedawno była gościem programu rozrywkowego "Verissimo". Na nagrania zdecydowała się założyć biały, idealnie skrojony garnitur, satynowy top i obłędne błyszczące szpilki.

Redakcja poleca

Cristina Scuccia postawiła na delikatny makijaż. Uwagę internautów zwrócił jednak kolczyk w nosie kobiety. Zdjęcia eks zakonnicy w modnym zestawie obiegły świat.

Jesteś taka piękna - – pisali pod postami na Instagramie jej wierni fani.

RadioZET.pl/plotek.pl