Obserwuj w Google News

Wydała krocie na tort weselny. Okazał się totalną klapą

2 min. czytania
25.05.2023 11:57
Zareaguj Reakcja

Państwo młodzi zapłaciłi za tort weselny niemal 800 funtów. Kiedy go zobaczyli, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Tort
fot. Shutterstock/tiktok

Organizacja wesela to ogromne przedsięwzięcie. Każdej parze zależy na tym, aby uroczystość była dopięta na ostatni guzik. Poza odpowiednią oprawą muzyczną czy dekoracjami niezwykle ważna jest również kwestia menu, a przede wszystkim wybór tortu weselnego.

Niektóre pary są skłonne wydać ogromne sumy pieniędzy, aby ten przysmak wyglądał jak najlepiej i zachwycił wszystkich zebranych gości. Okazuje się jednak, że nawet tort za duże sumy pieniędzy nie zawsze jest synonimem wysokiej jakości i dobrego gustu. Przekonała się o tym pewna tiktokerka, o której napisał portal thesun.co.uk.

Redakcja poleca

Takiego tortu się nie spodziewała

Liv, użytkowniczka TikToka natknęła się na zdjęcie tortu na Instagramie i zamarzyła, żeby mieć identyczny na własnym ślubie. Był to klasyczny, biały przysmak o prostokątnym kształcie i ze zdobieniami po bokach. W środku widniał subtelny napis „dopóki śmierć nas nie rozłączy”. Udało jej się znaleźć cukiernię, która podjęła się upieczenia podobnego ciasta tylko z innym napisem nawiązującym do piosenki wybranej przez nich na pierwszy taniec. Kobieta zapłaciła za tort aż 770 funtów.

W końcu otrzymała wyczekiwany wypiek. Tort znacznie odbiegał od tego ze zdjęcia. Cały napis był wykonany jak od niechcenia. Także kształt ciasta pozostawiał wiele do życzenia. Tiktokerka napisała w jednym z komentarzy pod filmem, że próbowała później skontaktować się ponownie z cukiernią, ale nikt nie chciał jej odpowiedzieć.

Zobacz także: Otrzymała zaproszenie na ślub. Gdy otworzyła kartkę, wpadła w szał

Zdumieni internauci

Post tiktokerki odbił się szerokich echem w mediach społecznościowych. Nagranie polubiło ponad 290 tysięcy osób. Internauci byli zdumieni tym, co zobaczyli. Okazuje się, że wielu z nich spotkało podobne doświadczenie i nie wspominają zbyt dobrze tego punktu wesela. Niektórzy nie mogli uwierzyć, jak tiktokerka mogła zapłacić aż tyle pieniędzy za ten marnie wyglądający wypiek:

Ciasto ze sklepu spożywczego byłoby lepsze niż to.
 
Dlaczego za to zapłaciłaś? Wyszłabym bez ciasta w rękach.
 
Nie ma mowy. Mam nadzieję, że dostałeś zwrot pieniędzy.
 

Zobacz także: Założyła kontrowersyjną sukienkę na ślub przyjaciół. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki: "Jak na plażę" 

Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS