Obserwuj w Google News

Panna młoda nie chciała dzieci na swoim ślubie. Znaczkiem na zaproszeniu oburzyła internautów

2 min. czytania
03.03.2023 13:03
Zareaguj Reakcja

Czy zapraszając gości na wesele, uwzględnić także ich pociechy? Przed tym dylematem stają narzeczeni tuż przed ceremonią zaślubin. Niektórzy uważają, że dzieci są zbyt głośne i bawiąc się, mogą przeszkadzać dorosłym. Inni nie wyobrażają sobie najważniejszego dnia w życiu bez obecności najmniejszych członków rodziny. Przyszła panna młoda zadziwiła internautów swoją bezpośredniością.

Panna młoda wywołała burzę
fot. TikTok@aaantalia / Panna młoda wywołała burzę. Tego żąda od weselnych gości

Nawet jeśli nie chcemy, aby nasi goście na wesele przyprowadzili dzieci, powinniśmy zakomunikować to kulturalnie, by nikt nie poczuł się urażony. Pewna TikTokerka postanowiła jednak nie owijać w bawełnę. Umieściła na zaproszeniach ślubnych znak, który bardzo nie spodobał się niektórym internautom. Co przedstawiał?

Redakcja poleca

TikTokerka pokazała zaproszenia ślubne. „Prosty rebus” wywołał oburzenie

Aaantalia jest aktywną użytkowniczką TikToka. Przy pomocy popularnej aplikacji pokazuje internautom, jak wyglądają przygotowania do jej ślubu. Relacjonuje wybór obrączek oraz innych niezbędnych akcesoriów.

Niedawno Aaantalia pokazała użytkownikom TikToka, jak wyglądają jej zaproszenia ślubne. Krótki film wywołał duże kontrowersje. Wszytko przez nietypowy element graficzny, który znajdował się wewnątrz zaproszenia.

TikTokerka postanowiła umieścić na zaproszeniach przekreślony obrazek dziecka. Film opatrzyła nietypowym podpisem, w którym wytłumaczyła, co ma znaczyć grafika:

POV: Nienawidzisz dzieci całym sercem, więc na swoich zaproszeniach ślubnych stosujesz prosty rebus - - napisała Aaantalia dosadnie.

Zobacz również:  Panna młoda była przerażona. To wydarzyło się na jej ślubie

„Nie wyobrażam sobie brać dziecka na wesele”. Internauci podzieleni

Rebus, który Aaantalia postanowiła umieścić na zaproszeniach ślubnych, wywołał skrajne emocje. Film, w którym TikTokreka prezentuje zaproszenia, zyskał już ponad 1,8 mln wyświetleń. W komentarzach pod postem oczywiście nie brakuje głosów oburzenia. – Dzieci też są częścią rodziny, czy ci się to podoba, czy też nie – stwierdził jeden z użytkowników popularnej aplikacji.

Pod nagraniem nie brakowało jednak również głosów pełnych entuzjazmu. Wiele osób w komentarzach stwierdziło, że wesele nie jest uroczystością odpowiednią dla maluchów. – Sama jestem mamą i nie wyobrażam sobie brać dziecka na wesele. To jest miejsce, gdzie leje się alkohol, często pojawiają się sprośne "zabawy" – podkreśliła obserwatorka Aaantali.

Brawo! Szanuję. To wasz dzień! W moim odczuciu takie imprezy powinny odbywać się bez dzieci.

RadioZET.pl