Obserwuj w Google News

Panna młoda chce zamówić jeden posiłek na swoje wesele. W dodatku to popularny fast food

2 min. czytania
23.08.2022 11:19
Zareaguj Reakcja

Jedzenie to jeden z najważniejszych elementów wesela. Ta panna młoda wychodzi jednak z zupełnie innego założenia. Jej teściowa jest tym załamana.

Panna młoda chce zamówić jeden posiłek na wesele i to... z McDonald's
fot. Shutterstock

Pary młode z reguły nie lubią, kiedy rodzice próbują dawać im rady dotyczące organizacji ślubu i wesela. Warto jednak od czasu do czasu wziąć ich zdanie pod uwagę. Zwłaszcza że w wielu sytuacjach mogą mieć rację. Ta mama pana młodego załamała się, gdy dowiedziała się, jak będzie wyglądało wesele jej syna - a zwłaszcza podany na nim obiad. Nawet internauci są w szoku i uważają, że to przyjęcie jest z góry skazane na porażkę.

Zobacz także:  Goście weselni byli w szoku, gdy zobaczyli, co dostali na obiad. "Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać"

Panna młoda chce zamówić jeden posiłek na wesele i to... z McDonald's

Portal thesun.co.uk dotarł do wpisu anonimowego internauty na forum reddit.com. Otrzymał on informację od mamy pana młodego na temat tego, jak ma wyglądać wesele, na które wkrótce się wybiera.

Redakcja poleca

Okazuje się, że przyjęcie w dużej mierze jest finansowane właśnie przez rodziców pana młodego. Zapłacili oni za darmowy bar dla gości, tort weselny, a nawet... suknię panny młodej. Teraz mocno tego pożałowali.

Panna młoda zadzwoniła do swojej przyszłej teściowej z prośbą, żeby ta odebrała catering w dniu ślubu. Okazuje się, że zakochani zamówili dla 200 gości... 200 polędwiczek z kurczaka z sieci McDonald's. 

Mama pana młodego zaczęła dzwonić do firm cateringowych, żeby sprawdzić, czy może w tak krótkim czasie zamówić coś, co przypomina posiłek - możemy przeczytać we wpisie. 

Internauci jednak spisali już to przyjęcie na straty. 

Zobacz także:  Ta kobieta poczuła się obrażona posiłkiem, który dostała na weselu. Inni goście też byli zniesmaczeni

Teściowa panny młodej jest załamana weselnym menu

Internauci, którzy skomentowali wpis na forum, są zdania, że mama pana młodego powinna odpuścić i dać parze młodej samodzielnie zorganizować przyjęcie. 

Dobry Boże... Mama pana młodego powinna po prostu zaoszczędzić pieniądze dla swoich dzieci na następny ślub - ten wydaje się być skazany na porażkę. 
 
Wszystko, co jest tak źle zaplanowane, nie może pójść dobrze, mimo tego, że mama pana młodego stara się jak najlepiej posprzątać ten bałagan. 
 
Może wystarczyłoby, żeby każdy z 200 gości był 2-latkiem, który nie jest szczególnie głodny - piszą internauci.

A co wy sądzicie o tej sytuacji? 

Zobacz także:  Zamówiła jedzenie do domu. Gdy zobaczyła, co jest w środku, była w szoku

Nietypowe śluby gwiazd. Te pary miały oryginalne ceremonie
8 Zobacz galerię
fot. Xavier Collin/Image Press/Splash/EAST NEWS

Źródło: thesun.co.uk/reddit.com