Obserwuj w Google News

Pan młody powiedział to w trakcie ślubu. Tak zemścił się na niewiernej wybrance

2 min. czytania
24.05.2023 09:59
Zareaguj Reakcja

Pewien pan młody tuż po ślubie zdecydował się na wygłoszenie przemowy. To, co powiedział, zaskoczyło wszystkich. "Wcale go nie winię. Zrobiłabym tak samo" - komentują internauci.

Pan młody powiedział to w trakcie ślubu. Tak zemścił się na niewiernej wybrance
fot. Shutterstock/tiktok.com/@the.unfiltered.bride

Ślub to dla wielu kobiet jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego każda panna młoda chce, żeby ten niezwykły dzień wyglądał dokładnie tak, jak sobie to wymarzyła. Jednak życie - jak wiadomo - lubi zaskakiwać. Jakiś czas temu przekonała się o tym bohaterka opowieści Georgie, znanej konsultantki ślubnej.

Redakcja poleca

Pan młody powiedział to w trakcie ślubu. Tak zemścił się na niewiernej wybrance

Georgie Mitchell i Beth Smith to konsultantki ślubne z Wielkiej Brytanii. Przyjaciółki prowadzą razem podcast "The Unfiltered Bride". W jednym z ostatnich odcinków Mitchell podzieliła się ze słuchaczami zaskakującą historią. Fragment nagrania został opublikowany na TikToku, a dotarł do niego portal mirror.co.uk.

Podcasterka zaczęła swoją opowieść od opisu ceremonii. Jak wyjaśniła, pewna panna młoda i pan młody, których tożsamości nie może zdradzić, wzięli ślub. Uroczystość była wprost idealna. Następnie świeżo upieczeni małżonkowie wraz z gośćmi udali się na poczęstunek. Po jedzeniu przyszedł czas na przemowy. Na początku mowę wygłosił ojciec panny młodej, a po nim główny bohater wydarzenia.

- Zanim zacznę, chciałbym, żebyście otworzyli koperty, które leżą na stołach. Tak, to są zdjęcia panny młodej i cholernego drużby, więc teraz wychodzę - powiedział pan młody. Następnie mężczyzna odłożył mikrofon i wraz ze swoimi bliskimi opuścił salę. Chcieli w ten sposób upokorzyć niewierną pannę młodą i zmusić ją do uregulowania rachunku za jedzenie. Ostatecznie za poczęstunek zapłaciła rodzina kobiety. "Karma to s*ka" - podsumowały konsultantki ślubne. 

Zobacz także:  Otrzymała zaproszenie na ślub. Gdy otworzyła kartkę, wpadła w szał

Nagranie z TikToka ma ponad 820 tys. wyświetleń

Nagranie Mitchell i Smith błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. W ciągu dwóch dni wideo zostało obejrzane ponad 820 tys. razy. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci są w szoku. Wiele osób napisało, że na miejscu pana młodego, zachowaliby się dokładnie tak samo. Niektórych z kolei zdziwił fakt, że mężczyzna zdecydował się porzucić niewierną ukochaną po ślubie, a nie przed uroczystością. 

Zobacz także:  Stworzyła dress code na ślub. Zakazała wstępu gościom ubranym inaczej

Gwiazdy, które przyjaźnią się z byłymi partnerami [GALERIA]
10 Zobacz galerię
fot. Abaca/EAST NEWS

RadioZET.pl/mirror.co.uk